>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
S5 mają GSW z kosmosu, ale na ławce tylko Iguodala i Livingston. Są faworytem do mistrzostwa, ale jak dla mnie na pewno nie większym niż rok temu.
 
H 902

hank

Użytkownik
S5 mają GSW z kosmosu, ale na ławce tylko Iguodala i Livingston, są faworytem do mistrzostwa, ale jak dla mnie na pewno nie większym niż rok temu.
W PO i tak się zawęża rotacje, a tu już 7 naliczyliśmy, z czego 5 to mega kozaki (4+ Iggy). Rok temu przecież wszyscy byli skazywani na pożarcie, no coś tam ostatecznie nie zagrało, ale teraz mają Duranta, czyli top 2 tej ligi, to jak mają być mniejszym faworytem? Są ogromnym faworytem, i prędzej jestem sobie w stanie wyobrazić że przejdą te PO bez porażki, niż to że nie wygrają. Mówimy oczywiście o sytuacji gdzie wszyscy są zdrowi.

Miałem grać Giannisa, no i nie zagrałem, a tu już 16 pkt.
http://prntscr.com/dna9qn który uwali?
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Nevener, jak myślisz, Westbrook ogarnie?
bo mi dubla zamyka
Ogarnie, ale to bez znaczenia bo i tak nie możesz zamknąć ;)
W PO i tak się zawęża rotacje, a tu już 7 naliczyliśmy, z czego 5 to mega kozaki (4+ Iggy). Rok temu przecież wszyscy byli skazywani na pożarcie, no coś tam ostatecznie nie zagrało, ale teraz mają Duranta, czyli top 2 tej ligi, to jak mają być mniejszym faworytem? Są ogromnym faworytem, i prędzej jestem sobie w stanie wyobrazić że przejdą te PO bez porażki, niż to że nie wygrają. Mówimy oczywiście o sytuacji gdzie wszyscy są zdrowi.
Moim zdaniem GSW nie mają odpowiedniej mentalności, ich pierwsze finały, męczyli się z Cavs gdzie grał James i sami role playerzy. Drugie finały, oddali z 3:1, Curry średnio grał w obu seriach, teraz dobrali sobie Duranta, który oprócz tego, że sam też wypuścił prowadzenie 3:1 to przechodząc do GSW nałożył na siebie sporą presję, i ta presja która na nich jest + to, że Cavs są bardziej zgrani i na nich nie ma już żadnej presji, sprawia, że GSW są mniejszymi faworytami niż rok temu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom