>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
F 95

fiddy

Użytkownik
Warto wejść w Portland jeśli Spursi bez Parkera, Manu i Gasola? Portland jest strasznie chimeryczne ale u siebie Lillard i McCollum powinni poprowadzić gospodarzy to zwycięstwa? Kurs fajny bo 2.2 na całorocznym
Do tego widziałbym win miśków i dallas jako dogów. Co sądzicie?
Co do Dallas to dzisiaj Dirk Nowitzki wreszcie wraca, a w Clippers Griffin out i CP3 questionable
 
H 902

hank

Użytkownik
Co tam gramy
Bucks +Minesota
Portland
Brooklyn +16,5 + Detroit +10,5
Miami i Bulls z dogów jeszcze do rozważenia.

Bulls bez Wadea najprawdopodobniej, więc nie warto nawet się zastanawiać.
 
H 902

hank

Użytkownik
uwaga super zalecam

portland 2.20

spurs bez parkera(rest) gasola (rest) manu(nie przyleciał nawet) + Portland głodne zwycięstwo myślę, że warto spróbować, buki jeszcze nie zareagowały na to.
Nawet ziemniaki reagowały, jak byłem w Totku koło 14 to Portland w ofercie 2,4, a jak wysyłałem to już tylko 2,0. To info wisi od rana.
 
D 192

delfi

Użytkownik
Warto wejść w Portland jeśli Spursi bez Parkera, Manu i Gasola? Portland jest strasznie chimeryczne ale u siebie Lillard i McCollum powinni poprowadzić gospodarzy to zwycięstwa? Kurs fajny bo 2.2 na całorocznym
Do tego widziałbym win miśków i dallas jako dogów. Co sądzicie?
Z mojej strony idzie tak:
Portland @2.20
Dallas +9,5
Miśki +7,5
@Ako 2,25
Minnesota
Bucks
@2,47 (od Hanka)
Toronto-Utah u198,5
GSW
@2,41
Wszystko całoroczny
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Zapominacie kilka ważnych rzeczy. Portland to jedna z najgorszych defensyw w lidze. Spurs świetnie dzieli się piłką, gra cały zespół a nie 2-3 graczy. Mills może na luzie zastąpić Parkera, ja nawet uważam że jest obecnie lepszy od Francuza. Leonard + Aldridge vs Lillard i McCollum. Role Players zdecydowanie po stronie Spurs, i trzeba pamiętać że super obrona zawsze wygrywa z super atakiem ;) Jak dla mnie kursy bez value w żadną ze stron.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
@up zastanawiałem się, czy nie pograć właśnie do tego Wizardsów, ale kurs za mały do tego mojego eksperymentu
Ja dzisiaj grałem tak :
Phila
Hawks
Bulls
Heats
Grizzlies
Wszystko tą samą (niedużą) stawką. Przy dwóch trafionych jestem na minimalnym plusie. Dziwna noc i zdecydowałem się na taką opcję, zobaczymy co z tego wyjdzie ????
 
F 95

fiddy

Użytkownik
Duża część osób na forumku dzisiaj stawia na Bucks.
Mi osobiście bliżej do wygranej Wizz.
Są na fali, nowy trener, na prawdę ich gra wygląda solidnie.
gram na pewno Warriors win i Memphis win i chce dobrać jeden typ i się głowie Bucks czy Pelicans
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Co myślicie o meczu Bucks z Wizards? Bo ja bym się skłaniał do Bucks
Ja bym tego nie dotykał. Bucks są solidną ekipą, fajnie się rozwijają i wgl, a Wizards byli kupą na początku sezonu. Teraz Wizards są na fali, naprawdę zaczęli dużo lepiej grać.
Też jest ten problem, że Bucks trochę za bardzo doceniam, dzięki walce z Cavs na równi (a są dla nich bardzo niewygodnym rywalem już od poprzedniego sezonu).
Ja pogram Memphis, 76ers i Heat.
Swoją drogą całkiem ładna nocka, niby 13 meczów, a jakbym chciał znaleźć jeden typ tak pewny żeby postawić życie to bym nic nie znalazł :p
 
F 95

fiddy

Użytkownik
Ja bym tego nie dotykał. Bucks są solidną ekipą, fajnie się rozwijają i wgl, a Wizards byli kupą na początku sezonu. Teraz Wizards są na fali, naprawdę zaczęli dużo lepiej grać.
Też jest ten problem, że Bucks trochę za bardzo doceniam, dzięki walce z Cavs na równi (a są dla nich bardzo niewygodnym rywalem już od poprzedniego sezonu).
Ja pogram Memphis, 76ers i Heat.
Swoją drogą całkiem ładna nocka, niby 13 meczów, a jakbym chciał znaleźć jeden typ tak pewny żeby postawić życie to bym nic nie znalazł :p
co cię skłania do grania Heat?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom