>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
edixon08 22

edixon08

Użytkownik
Pany mam taki problem. Pograłem wczoraj dubla z hokeja. Jeden zakład wszedł natomiast drugi postawiłem uner 2,5 gola w meczu. Ostatecznie zakonczyl sie wynikiem 1:2 po rzutach karnych. Wiele juz stawiałem taki zakladow i jezeli gol nie padał w dogrywce to kupon miałem zaliczony na +. Pisałem na czacie i dziś otrzymałem wiadomość, że mecz zakończył sie wynikiem 1:2. Sorry za spam
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Pany mam taki problem. Pograłem wczoraj dubla z hokeja. Jeden zakład wszedł natomiast drugi postawiłem uner 2,5 gola w meczu. Ostatecznie zakonczyl sie wynikiem 1:2 po rzutach karnych. Wiele juz stawiałem taki zakladow i jezeli gol nie padał w dogrywce to kupon miałem zaliczony na +. Pisałem na czacie i dziś otrzymałem wiadomość, że mecz zakończył sie wynikiem 1:2. Sorry za spam

a ten under miałeś z OT?
To dwa różne zakłady. Jeśli z ot, to nie wiem jak wygląda sytuacja z rozliczaniem serii karnych.
Jeśli w regulaminowym, zwykły under2,5, to liczy się tylko to, co wpadło w 60&#39;
 
edixon08 22

edixon08

Użytkownik
a ten under miałeś z OT?
To dwa różne zakłady. Jeśli z ot, to nie wiem jak wygląda sytuacja z rozliczaniem serii karnych.
Jeśli w regulaminowym, zwykły under2,5, to liczy się tylko to, co wpadło w 60&#39;
zawsze daje zakład alternatywna suma w meczu. I jezeli dogrywka kończyła sie bez goli, to zaklad automatycznie był zaliczany na +. Karne już sie nie liczyły.
 
D 0

dutra

Gość
zawsze daje zakład alternatywna suma w meczu. I jezeli dogrywka kończyła sie bez goli, to zaklad automatycznie był zaliczany na +. Karne już sie nie liczyły.
Jaki buk? Wklej kupon
CSI Forumek
 
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
Dziwna sytuacja, zagrałem wczoraj w bwinie Napoli dnb po 1,48 jednak zakład jest przegranay, a w opisie pisze &quot;Zakład dwustronny (w przypadku wygranej gospodarzy w regulaminowym czasie gry otrzymasz stawkę z powrotem)&quot;
O co chodzi z tym opisem w nawiasie, mogłem się pomylić i zagać 1 lub 2?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom