>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [46]

Status
Zamknięty.
H 902

hank

Użytkownik
Wiadomo czemu dziś taki duży kurs na indiane w meczu z pelicans? Póki co nie wyczytałem nic o absencjach w druzynie Pacers, za wyjatkiem Ellisa i cos mi ten kurs smierdzi.
Bo grają jak pipy na wyjazdach, ja może spróbuję, bo Pelikany to cienkie bolki, jeszcze do wieczora to przemyślę. Musi się ogarniać ta Indiana, bo mecze uciekają, niech przyjdzie okres że wyłapią jakieś kontuzję, i skończy się rozpaczliwą walką o PO.
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Grają rezerwą, ja to odpuszczam total, już banana na tym potopił :/
Gracie ten Iran over 1.5 @2.75? Kusi mnie żeby za 50 to puścić w obroty. Strzały jakieś są XD
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
macie maks beta w tym iranie
under 0,5 kurs 2,6
powyżej 1,5 kurs 2,75
nie da się przegrać, bo nie padnie gol wcale albo przynajmniej 2 ????
po 2stówki dajecie i macie 120-150 zł na czysto
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Dzięki za te linki do Realu chłopaki.
Ten kurs tez zauwazylem rano, no i akurat brak Ellisa w tej formie to na plus.
No też tak uważam. W takim razie ładuje w nich już trochę mniejszą stawką, bo potem mogą być jakieś niespodzianki, ale jeżeli ich nie będzie to taki kurs to promo, pelikany są naprawdę słabe.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
No też tak uważam. W takim razie ładuje w nich już trochę mniejszą stawką, bo potem mogą być jakieś niespodzianki, ale jeżeli ich nie będzie to taki kurs to promo, pelikany są naprawdę słabe.
jak pelikany są słabe to nie wiem jaka jest w takim razie Indiana. Odkąd wrócił Holiday wyglądają dobrze. Mają porażki, ale trzeba zobaczyć z jakimi rywalami. Indiana grając up tempo nic nie zyska, są zespoły do których szybka gra nie pasuje. Kursy wg mnie dobrze wystawione i pelikany to wezmą.
 
bossm 692

bossm

Użytkownik
witam, co tam dziś ciekawego macie do gry Pany?
ja zaczynam od Kerkhove/ Morozava win @1,80 bet365, teraz już pewnie kus mniejszy ale na live jeszcze coś możecie połapać
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Panowie dajcie już spokój z wałami , wszędzie widzicie fixy ???? W ten sposób można zwariować ???? Over wejdzie na sportowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom