>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [46]

Status
Zamknięty.
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Ja dzisiaj cztery single z Anglii:
Sunderland @7.5
Middlesbrough @5.75
Crystal Palace @5.5
Watford @12

Próbuję nie mówię że coś z tego wejdzie, ale któryś mecz może skończyć się dość nieoczekiwanie, wchodzimy w dość intensywny etap w PL i niespodzianki, sensacje będą na pewno
⛔⛔⛔⛔
No niestety jak na złość żadnej niespodzianki ale do końca roku szczególnie w okresie świątecznym i noworocznym kolejki będą co 3 napewno trenerzy będą rotować składem i jestem pewien że czołówka będzie tracić pkt
Na teraz pograłem over 3.5 w meczu realu @1.72
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Real wygra i powyżej 1,5 1.33
Olympiakos win 1,33
Goyang win 1,44
Fenerbahce win 1,40
taka mini tasiemka na poranek za 20, 70 do wyjęcia
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
pytanko... bardziej do informatyków bo juz od 3 dni zmagam się z konsultantami comeon i nie są mi w stanie pomóc.. jeden mowi że to ip drugi coś innego
Miałem tam pl konto... nie dało się grać zakładów sportowych nawet bedąc w Anglii
kazali mi usunąć stare konto i już bedąc tutaj założyc nowe...z odpowiednia walutą i td
zagrałem wczoraj 1 zakład wygrałem i znowu to samo.... nie da sie postawić sportowych ale jak wchodze na tableta nie ma żadnego problemu....
o co moze chodzic ?? czy w numerze ip komputera jest możliwość weryfikacji urządzenia że zostało kupione w pl ? może to smieszne pytanie ale nie wiem o co chodzi......
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
w 40&#39; zagrane, dwie minuty później gol na 1-1 :cool:
trzeba szybko reagować, albo wóz albo przewóz :razz:
a przy okazji over 1.5 w tym samym momencie wszedł ????
Czas zakładu: 15/12/2016 10:32:37
1 &lt;table class=&quot;bet-confirmation-table&quot;&gt;&lt;tbody class=&quot;bet-confirmation-table-body&quot;&gt;&lt;tr class=&quot;DefaultLayout&quot;&gt;&lt;td class=&quot;bet-confirmation-table-body-item bet-confirmation-table-body-number DefaultLayout&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;bet-confirmation-table-body-item bet-confirmation-table-body-selections&quot;&gt; (1-0) - Powyżej 1.5
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bet-confirmation-table-body-item bet-confirmation-table-body-event&quot;&gt; Thanh Hoa v Hanoi T&amp;T
(1. połowa - Azjatycka suma goli) &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bet-confirmation-table-body-item bet-confirmation-table-body-eventdate&quot;&gt; 15/12/2016 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bet-confirmation-table-body-item bet-confirmation-table-body-eachwayterms&quot;&gt; Brak &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bet-confirmation-table-body-item bet-confirmation-table-body-odds&quot;&gt; 3,550 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bet-confirmation-table-body-item bet-confirmation-table-body-result&quot;&gt; Wygrana&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom