>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [46]

Status
Zamknięty.
H 902

hank

Użytkownik
Chodziło mi bardziej o to, że bramka CP to wypisz wymaluj akcja w stylu MSN chociażby.

Co do Bailly&#39;ego - grał dzisiaj na prawej obronie właśnie. I chodził jak strzała. To może być dobra alternatywa nawet na boki, bo jest szybki i zwinny.

Mou ma oko do młodych obrońców. Varane, Zouma (top juniorów, ale tragiczna kontuzja go zatrzymała jak wiemy) i teraz Bailly. Tylko to cholerne PNA.
Wiem o co Ci chodziło, i pełna zgoda, jakby Messi z Iniestą i Rakiticem zaczęli rzucać te piły za plecy obrońców to DDG by osiwiał przez te 90 minut.

Laporte jeszcze z młodych spoko obrońca, i na Euro mega mi się podobał ten co poszedł do Barcy, Umtiti czy jakoś, francuską rzadko oglądam, więc nie miałem pojęcia że taki gość istnieje.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Laporte jeszcze z młodych spoko obrońca, i na Euro mega mi się podobał ten co poszedł do Barcy, Umtiti czy jakoś, francuską rzadko oglądam, więc nie miałem pojęcia że taki gość istnieje.
No, Umtiti też długie lata pogra w Barcelonie o ile się nie połamie na rok czasu.
Laporte coś przygasł. Poza tym zaporowe ceny robią swoje. Bilbao go zatrzyma, chyba, że wygrają LE i wrócą jego tematy.
 
H 902

hank

Użytkownik
No, Umtiti też długie lata pogra w Barcelonie o ile się nie połamie na rok czasu.

Laporte coś przygasł. Poza tym zaporowe ceny robią swoje. Bilbao go zatrzyma, chyba, że wygrają LE i wrócą jego tematy.
W ogóle uwielbiam Bilbao, po Atletico ulubiony zespół w Hiszpanii. Być na topie tyle lat, prowadząc ich politykę transferową, szok.
 
H 902

hank

Użytkownik
Tenis za kilkanaście dni znowu startuje. Szczerze mówiąc to za mało odpoczynku jest od tych pusiaków.
Ja głownie WTA śledzę, jest ciekawsze, w ATP jest beton nie do przebicia, jak młodzi zaczną poważnie się stawiać to z większym entuzjazmem podejdę do tematu. poza tym mam nc+, więc tylko kurniki na SuperTenis i Szlemy na ESie oglądam. Czasem jakiegoś Mastersa na streamie wrzucę. Oby tylko Novak nie wygrywał, już to będzie jakaś pozytywna zmiana, ale w sumie w alternatywie Murray, więc dla mnie jest to wybór między dżumą a cholerą.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja głownie WTA śledzę, jest ciekawsze, w ATP jest beton nie do przebicia, jak młodzi zaczną poważnie się stawiać to z większym entuzjazmem podejdę do tematu. poza tym mam nc+, więc tylko kurniki na SuperTenis i Szlemy na ESie oglądam. Czasem jakiegoś Mastersa na streamie wrzucę. Oby tylko Novak nie wygrywał, już to będzie jakaś pozytywna zmiana, ale w sumie w alternatywie Murray, więc dla mnie jest to wybór między dżumą a cholerą.
Mi tam prawdę mówiąc obojętnym jest końcowy zwycięzca turniejów. I tak trwają one tydzień/dwa, codziennie jest zatrzęsienie meczów i duże drabinki, także nie ma znaczenia kto w ostatni dzień wygra.

Aczkolwiek kibicuje zawsze Murrayowi. Słabość do wyspiarzy :]

Widziałeś to? https://forum.bukmacherskie.com/f21/klubowe-mistrzostwa-swiata-2016-8-18-grudzien-2016-a-140743.html#post6228727
 
H 902

hank

Użytkownik
Mi tam prawdę mówiąc obojętnym jest końcowy zwycięzca turniejów. I tak trwają one tydzień/dwa, codziennie jest zatrzęsienie meczów i duże drabinki, także nie ma znaczenia kto w ostatni dzień wygra.

Aczkolwiek kibicuje zawsze Murrayowi. Słabość do wyspiarzy :]

Widziałeś to? https://forum.bukmacherskie.com/f21/klubowe-mistrzostwa-swiata-2016-8-18-grudzien-2016-a-140743.html#post6228727
Widziałem. No zobaczymy co z tego będzie.

Murka, jak zaczynał to lubiłem, grał odważnie, dobrze serwował, wchodził w kort.
https://www.youtube.com/watch?v=GjKRSRdr6yw albo tu:
https://www.youtube.com/watch?v=INUnajp6e8c
a teraz to zwykły popychacz, jak Radwańska, byle rywal zepsuł. Na tych dwóch filmikach zagrał więcej asów i kończących piłek, niż aktualnie przez cały sezon. Przy okazji można popatrzeć na forehand Rafy z najlepszych lat, kosmiczne zagranie. Ale ogólnie to młody Roddick i Safin, aktualnie Isner, del Potro i za styl gry Kyrgios.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Gram over 25,5 pkt+zb+ast Randle @1.85 Betsson.
Dobry matchup dla niego, powinien około 30 minut pograć to będzie okazja żeby zapunktować.
Do tego over 14,5 zbiórek Whiteside&#39;a i 21,5 pkt Lowry&#39;ego, ako @3.27 w betano, ale to za pół stawki.
⛔⛔
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Murka, jak zaczynał to lubiłem, grał odważnie, dobrze serwował, wchodził w kort.
Może po prostu lubisz zawodników ofensywnych i dominujących?
Ja tam tenis Murraya uwielbiam oglądać. Takiej mobilności baseline czy nawet dalej to tour nie widział. I to nie są akcje w stylu ślizgów Djokovica, tylko naturalne poruszanie się.
 
H 902

hank

Użytkownik
Może po prostu lubisz zawodników ofensywnych i dominujących?

Ja tam tenis Murraya uwielbiam oglądać. Takiej mobilności baseline czy nawet dalej to tour nie widział. I to nie są akcje w stylu ślizgów Djokovica, tylko naturalne poruszanie się.
bez dwóch zdań, ale na Nadala w defensywie patrzyłem z przyjemnością, jak mijał dobiegając w ostatniej chwili.

No i nawierzchnię, zwalnianie ich mnie tak irytuję, że głowa mała. Czasem jedynym wyjściem żeby popatrzeć na ofensywny mecz jest włączenie jakiegoś challengera. I to też jest powód dlaczego taki beton się utrzymuję, na szybszych nawierzchniach byłaby większa szansa że ktoś odpali tych maratończyków. Djokovic wygrywający Wimbledon to obrazek niezwykle smutny, facet który nie potrafi smeczować, przy siatce jest od święta wygrał tam 3 razy.

Rafa miał przeszczep włosów słyszałeś?
 
D 192

delfi

Użytkownik
Jak dla mnie do gry z nba dzisiaj:
Indiana @1,95⛔
Charlotte @2 -3,5@⛔2,50⛔
Magic +8,5 @1,95✅ Magic @4,25⛔
Lakers @2,05⛔
Dallas @2,80⛔
Utah under 199,5 @1,90✅
Memphis -7 @1,90✅

Magici drugi dzień z rzędu nie będą mieć takiej skuteczności jak z Atlantą ale Clippersi w ostatnich meczach są fatalni. Lakersi liczę na przełamanie, a grając przeciwko Dallas w roli gospodarza ostatnie dwa spotkania wtopiłem więc czas na zmiany. Pogrubione bety najpewniejsze w moim odczuciu
Moje typy dzisiaj słabo ale podratowały bilans typy chłopaków stąd także pany od nba i tak dzięki
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Lakers chyba będzie pierwszym klubem na czarnej liście. Kolejny raz najwyższy dostępny handicap, znów ostatni tyo na fajnym AKO i wtopa ????
Ktoś coś na ten para hokej ?
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Elo...
wczoraj ładnie poszło... ogólnie forma niczego sobie....
nawet kupon z 3 wydarzeniami wszedł... nie tylko live ;)
wiec git....
dzisiaj mam troszkę siana na to żeby poszaleć...wie ktoś jakim składem zamierza wyjść Real ?:&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom