>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [44]

Status
Zamknięty.
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Gosciu przegral 3 pierwsze gemy bez podjazdu teraz 5 z rzedu wygral 2x wychodzac z 0:40 przy swoim ????
dokładnie.. przeraża mnie ta &quot;czystość&quot; sportu, gdzie sie nie spojrzy to jakieś wały, dobrze byłoby mieć kiedyś info z pierwszej ręki, raz zagrać solidnie i mieć spokój
Celta Vigo z podpórką chyba dobra opcja do jakiejś tasiemki... @1.5
coś z Esportów dzis jest? ;&gt;
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
dokładnie.. przeraża mnie ta &quot;czystość&quot; sportu, gdzie sie nie spojrzy to jakieś wały, dobrze byłoby mieć kiedyś info z pierwszej ręki, raz zagrać solidnie i mieć spokój

Celta Vigo z podpórką chyba dobra opcja do jakiejś tasiemki... @1.5

coś z Esportów dzis jest? ;&gt;
nic wartego obstawiania :p
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Jiangsu Tonxi wg mnie value. 6@ na nich to sporo, mimo że bez Cunninghama dziś to zespół gości ma 1 dobrego murzyna, a 2 to Dalembert więc tylko pomalowane, bo rzuty z wyskoku to nie jego domena. W pomalowanym tez może mieć problem bo Blair dobrze zbiera. Biorę.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Jiangsu Tonxi wg mnie value. 6@ na nich to sporo, mimo że bez Cunninghama dziś to zespół gości ma 1 dobrego murzyna, a 2 to Dalembert więc tylko pomalowane, bo rzuty z wyskoku to nie jego domena. W pomalowanym tez może mieć problem bo Blair dobrze zbiera. Biorę.
Blair dzis gra,bo ostatnie mecze nie było go w składzie ?
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Kojarzycie te stronke, po rusku, gdzie byly wszystkie streamy z buka z prawej strony? Na streamie byl pokazany kurs. Fajne, bo szybki dostep do kazdego dostepnego video.
Macie link? Nie moge znalezc.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Nishikori to będzie grać, dopóki nie wygra Warriorsom meczu? ????
Dopóki Nick nie wygrałby gema, albo przy zrównaniu się w gemach mielibyśmy decydujący gem, albo shoot out, nie pamiętam, ale w każdym sezonie ITPL regulamin trochę się zmienia, aczkolwiek w tym roku jest praktycznie taki sam jak przed rokiem.
Kojarzycie te stronke, po rusku, gdzie byly wszystkie streamy z buka z prawej strony? Na streamie byl pokazany kurs. Fajne, bo szybki dostep do kazdego dostepnego video.
Macie link? Nie moge znalezc.
http://videostream.dn.ua/videopage/videoPage.php?g=dmx4aXdoK2FzaG5mcWhv&amp;amp;c=en&amp;amp;i=eWlwYWRpcGJxZw%26%238470%3Bf%26%238470%3Bf
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prof 11,2K

prof

Użytkownik
Jiangsu Tonxi wg mnie value. 6@ na nich to sporo, mimo że bez Cunninghama dziś to zespół gości ma 1 dobrego murzyna, a 2 to Dalembert więc tylko pomalowane, bo rzuty z wyskoku to nie jego domena. W pomalowanym tez może mieć problem bo Blair dobrze zbiera. Biorę.
Overek 225.5 do gry?
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Blair dzis gra,bo ostatnie mecze nie było go w składzie ?
Gra. Cunningham out po naszej stronie a po ich stronie Chińczyk co też tam coś rzuci i to nie mało, musiałbym uruchomić informatorów z Chengdu - cyt z Wawo :grin:
@up
Nie wiem Prof, Cunningham to ważna postać w ataku. Różnie może być.
Jak coś to stream do tego będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom