>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [44]

Status
Zamknięty.
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
AC Milan U19 @2,10
Cisna, brakuje tylko wykonczenia.
Przed nami jeszcze cala druga polowa, wiec powinni cos ukluc.
Wedlug mnie bramka jest tylko kwestia czasu.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
⛔⛔⛔ Nie wiem co się stało z Pellegrino. Nie mogłem obejrzeć zawodów, więc dopiero kiedy zobaczę powtórkę coś więcej powiem. Dziwny bieg. Svensson max półfinał i 12 lokata, ale Włoch to dzisiaj rozczarował po całości.
ćwiercfinal był na &#39;&#39;żyletki&#39;&#39; wiec tam kilka setnych zadecydowalo, Włoch troche ponizej oczekiwan na podbiegach
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
granie over =granie tasiemki, nie dosc ze musi wejsc over to chce sie miec emocje z ciekawego emocjonujacego meczu plus jeszcze na tym zarobic...;)
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
dlaczego tasiemki ?
W mojej opini undery lepsze opcje. Jak bedzie padaka gra w pilke (lub beda ceglic w kosza) to chociaz jest wygrana kasa. Jak nie wejdzie under to chociaz jest super widowisko. Tzw Insurance bet.
Over jak wejdzie to tylko wygrana kasa.
Over jak nie wejdzie to przegrane pieniadze, przeklinanie jak to (cenzura) graja itp. Po przegranych overkach jest w wiekszosci forma odegrania sie odrazu. Po ostatnie, nie rozumiem jak ktos mowi o overkach np w nba linie 220 na GSW Houston, przeciez buki wystawiajac linie wiedza dobrze ze to sa druzyny z duza skutecznoscia trojek wiec to juz jest wliczone w linie i linia 220 to 50/50 .Ale to takie moje male spostrzezenie.
 
T 189

teesbor

Użytkownik
W mojej opini undery lepsze opcje. Jak bedzie padaka gra w pilke (lub beda ceglic w kosza) to chociaz jest wygrana kasa. Jak nie wejdzie under to chociaz jest super widowisko. Tzw Insurance bet.
Over jak wejdzie to tylko wygrana kasa.
Over jak nie wejdzie to przegrane pieniadze, przeklinanie jak to (cenzura) graja itp. Po przegranych overkach jest w wiekszosci forma odegrania sie odrazu. Po ostatnie, nie rozumiem jak ktos mowi o overkach np w nba linie 220 na GSW Houston, przeciez buki wystawiajac linie wiedza dobrze ze to sa druzyny z duza skutecznoscia trojek wiec to juz jest wliczone w linie i linia 220 to 50/50 .Ale to takie moje male spostrzezenie.
ciekawa teoria.
under ma to do siebie, ze jak sie go przekroczy to juz po ptokach
over nie ma tej wady, zawsze moze sie zdazyc &quot;cud&quot; i strzela np. te 2 bramki w 2 minuty
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Hank
Ja dziś Darusaffaki nie ruszam,a przed graniem na Olymp powstrzymuje mnie za niski kurs.
Barcelona juz chyba limit poraźek wyczerpała i powinni wygrac.
Wraca Doellmam i Clever.
Zagram Barca+Baskonia i moze cos tam jeszcze dorzuce.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
ciekawa teoria.
under ma to do siebie, ze jak sie go przekroczy to juz po ptokach
over nie ma tej wady, zawsze moze sie zdazyc &quot;cud&quot; i strzela np. te 2 bramki w 2 minuty
tylko ze w bukmacherce emocje do konca nie sa wskazane, a tymbardziej duze emocje lub jej ogromny wzrot...czekac wkur...do 93 min az strzela brame.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Hank
Ja dziś Darusaffaki nie ruszam,a przed graniem na Olymp powstrzymuje mnie za niski kurs.
Barcelona juz chyba limit poraźek wyczerpała i powinni wygrac.
Wraca Doellmam i Clever.
Zagram Barca+Baskonia i moze cos tam jeszcze dorzuce.
PS. dzisiaj meczyki na ML w Eurolidze sie nie oplacaja..jesli juz to over/under.
 
T 189

teesbor

Użytkownik
tylko ze w bukmacherce emocje do konca nie sa wskazane, a tymbardziej duze emocje lub jej ogromny wzrot...czekac wkur...do 93 min az strzela brame.
kolejna ciekawa teoria:cool:
a w meczu gdzie masz np. under 1,5, jedna bramke strzelona i zywy mecz do samego konca to nie masz emocji?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
kolejna ciekawa teoria:cool:
a w meczu gdzie masz np. under 1,5, jedna bramke strzelona i zywy mecz do samego konca to nie masz emocji?
Chodzi mi o to ze albo wiecej goli( emocje) i przegrana, albo padaka mecz i kasa:p ale kazdy gra jak mu pasuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom