>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
galica13 522

galica13

Użytkownik
Murray @2.0
Myślę, że warto spróbować na szkota po takim kursie przeciwko czarnogórcowi przy wsparciu publiczności i walce o utrzymanie number 1 na koniec roku
 
emson88 38

emson88

Użytkownik
Manchester United wygra/dwie drużyny strzelą gola

4.75

bet365

United ma dziurawą obronę, chociaż wygląda trochę lepiej z każdym meczem. Atak i pomoc chyba najmocniejsze jakie mógł wystawić, więc lecimy ????
⛔⛔⛔
chociaż wiele nie brakowało ????
 
master. 1K

master.

Użytkownik
14 gem Murray @ 5.50 B365 leciutko ⛔ Słabe błędy przy bp

To już trochu norma na tym turnieju przełamanie z początku następnego seta ????
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Pytanie do znawców piłki hiszpańskiej - Malaga coś gra? Warto na nich przy osłabieniach Barcy?
znafffcom może nie jestem, ale każdy mecz Barcy oglądam od dobrych 14lat i Malaga dziś nie ma czego szukać na Camp Nou. Nawet w takim składzie Barcy.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Chłopie chyba nie masz co z pieniędzmi robić. Jak juz widzę jego dupcenie samemu do siebie to można się spodziewać jednego. Jak zawsze w takim turnieju jego słabszy dzień i to widać. Leci.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Btw, dziwi mnie ten hurraoptymizm na Murray&#39;a. Rao na serwisie w tym turnieju maszyna, nawet Szkot może mieć problem go połamać. Tym bardziej, że wali mnóstwo UE kolejny mecz z rzędu.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Oglądam mecz od drugiego gema i złamanego grosza bym na Murraya nie postawił.
No chyba że miałbym pewność, że Siekiera zagrał na Raonicia. Może wtedy bym się skusił ????
Murray nie istnieje przy serwisie kanadyjczyka, a przy swoim ma masę kłopotów. Jeśli ktoś przed meczem by mi powiedział, że Raonic nie będzie odstawał w wymianach to stuknąłbym się w czoło. A tu PSIKUS :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom