>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
domel206 802

domel206

Użytkownik
Cytat:
Napisał domel206 -&gt;
Nie podawalem tego typu w dziale ale nie uwazam ze jest to przestepstwo jak ktos pisze ze mozna bylo lapac kurs ponad 4 to jest, a wy mnie banem straszycie ? Hehe straszne rzeczy
Dokladam
ZEA PILKA NOZNA
AL WAHDA abu dhabi win @1.61 ⛔
over 1.5 w meczu @2.2 ✅
Poprostu to co tam dzieje to musi byc wygrana wahdy brami wisza w powietrzu
dokladam over 2.5 @2.1
⛔
no co ja moge powiedziec 2 niewykorzystane karne przez wahde, i to konsekwetnie w doliczonym w 1 polowie i w doliczonym w 2 polowie, do tego 2 czerwone kartki.
w tym meczu moglo pasc 8 bramek a skonczylo sie na 2, poprostu pech no i 2 niewykorzystane jedenastki to juz nieskonczony pech

10 gemAndy @ 5,5 - wiem ze Rao trzyma serwis ale koncowki rzadza sie swoimi prawami
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
Napisze ktoś na priv czy mi się coś popieprzyło, czy coś z forum, nie mogę przejść na następną stronę forum w temacie i na wet nie widze jak posta wstawiam
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Myślę, że większość miała problem ze stroną 56. Można albo wyczyścić ciasteczka, albo otworzyć przeglądarkę w trybie incognito.
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Ktoś nie gra w Barcelonie?

e: ok już widzę, zapomniałem, że już o 16:15 grają
Barcelona: Ter Stegen; Digne; Piqué, Mascherano, Sergi Roberto; Busquets, Arda Turan, Denis Suárez; Rafinha, Paco Alcácer, Neymar.
Rezerwowi: Cillessen; Carles Aleñá, Vidal, Jordi Alba, André Gomes, Rakitić, Marlon.

Málaga: Kameni; Rosales, M. Torres, Mikel Villanueva, Ricca; Llorente, Pablo, Ontiveros, Juankar, Juanpi; Sandro.


ktoś?? Pany pół skladu jest out
Messi, Luisito, Iniesta, Umtiti, Mathieu, Kaptoum
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Murray @ 2.05 Bwin 5/10j

Murray na razie słabo gra, ale myślę, że od 2 seta włączy wyższy bieg. Po takim kursie należy zagrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom