>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
slomiany400 39,4K

slomiany400

Użytkownik
raczej na remis, chociaż United lepszy, więc może coś strzelić
chociaż poza możliwym rzutem karnym na Valencii, to strzały takie &quot;na notę&quot; dla Cecha
dzięki za opinie, bo dopiero wszedłem do chaty i tak patrzę ponad 2 na over 1.5 to ciekawe rozwiązanie
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
raczej kolejny nudny finał
Match-up nudny, ale jak oni wejdą na najwyższe obroty to będzie widowisko którego nikt by nie zrobił. Też chciałem zmiany swego czasu i mieliśmy finał WS Nishikori - Cilic czy też Raonica w tegorocznym Wimbledonie. Poziom tego wszystkiego każdy widział. Pierw niech ogarną mentalność przedszkolaków.

Kei dostanie w cymbał za wczorajsze olanie meczu. Godności trochę by mu się przydało.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Nie podawalem tego typu w dziale ???? ale nie uwazam ze jest to przestepstwo ???? jak ktos pisze ze mozna bylo lapac kurs ponad 4 to jest, a wy mnie banem straszycie ? Hehe straszne rzeczy
Dokladam
ZEA PILKA NOZNA
AL WAHDA abu dhabi win @1.61
over 1.5 w meczu @2.2
Poprostu to co tam dzieje to musi byc wygrana wahdy brami wisza w powietrzu
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Jeśli chcemy pochwalić się trafionym typem to należy to zrobić przez opcję cytowania (z działu tematycznego lub tematu live). Nie chwalimy się trafionymi kuponami jeśli wcześniej go nie podawaliśmy.
Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości to odsyłam na pierwszą stronę tego tematu a teraz wracamy do typowania ;) temat regulaminu uważam za zamknięty
 
H 902

hank

Użytkownik
Mieć mecz pod absolutnie pełną kontrolą, strzelić gola, w końcówce zamiast grać swoje cofnąć się i dostać gola z pierwszej groźnej akcji rywala. KLASYKA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom