>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Tatjana Maria @3,75 bet365. Set tragiczny, ale teraz odłamała na 2:5, kilka ładnych piłek dała. Może się obudzi, umiejętnośći ku temu ma, pytanie czy motywację też. Ewentualnie poczekać aż przegra seta to pewnie dadzą z @4.
Ktoś mi wyjaśni co ten babsztyl odwala? 4,5 dni temu super mecze, serwis, potężny fh a dziś wygląda jak amatorka. Echhh, szkoda mi tej taśmy bo duża wygrana i ona zostało, a g z tego chyba będzie..
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Ludwigburg ale fatalnie gra końcówkę 90 sec do końca mają 3 punkty przewagi i piłkę i nie trafiają 2x i 40 sec do końca i 2 punkty straty (2x stracili piłkę bez rzutu) trochę padaka..
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
4 akcja ostatnie to jeden rzut spod kosza nie trafiony i 3 razy nawet rzutu nie oddali, no proszę... 4 kwarty w miarę, 90 sec do końca, mózg odcięty..
ale fart, to muszę przyznać, mega fart rzut bez pozycji za 3 wchodzi..
 
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
na Real zagrałem w tym roku 5x i za każdym razem mnie załatwił ... teraz w momencie robienia kontry na remis ... zauważyłem zablokowane kursy i znowu ...
 
M 465

michal91

Użytkownik
Ktoś mi wyjaśni co ten babsztyl odwala? 4,5 dni temu super mecze, serwis, potężny fh a dziś wygląda jak amatorka. Echhh, szkoda mi tej taśmy bo duża wygrana i ona zostało, a g z tego chyba będzie..
*****turniej WTA w Honolulu, koniec sezonu, więc nie ma co się dziwić
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom