>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Gdzie zagram kartki na któregoś z tych graczy bo nie bardzo mam czas a Wy już pewnie obcykani co i gdzie.

Lahm
Raphael Guerreiro
Thiago Motta
Filipe Luis

Ewentualnie Coquelin?

Ktoś coś?
Unibet/betsafe/betsson


Edit: na betsafe/betsson jednak netto widzę. Może na sts ?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
mam perelke na dzis panowie i panie, Detroit Houston under 200.5 @2.6....Value dnia
mozna tez ostro w under 206.5 dla pewnosci @ 1.97,ale 200.5 powinno wejsc jak nic
ps. Nie marnujcie czasu na reputki tylko grajcie poki kurs nie spadnie.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Olimpo - gimnasia over 0.5 @ 3.5
Tak slaby mecze ze zaraz sedzia karnego gwizdnie zeby cos strzelili. Nie polecam ja zagralem w akcie desperacji
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Georgtown - Oregon over 136.5

Oregon w 1 polowie polecial na 20 procentach skutecznosci, byli faworytem a na poczatku polowy totale oscylowaly na 150 punktow, warto sprobowac teraz przerwa

ewentualnie oregon over 63.5 na Oregon, trafili 1/10 3er chyba sie poprawia w drugiej polowie ????

W sumie w 1 polowie oddali kolo 80 rzutow z gry no jak nie wejdzie over to slabo to bedzie wygladalo

w 3 minuty mnie pozbawili zludzen..
⛔
 
prof 23,6K

prof

Użytkownik
Narazie u GSW cegla w hooj. Moze od 2 kwarta zacznac trafiac bo mecz szybki wiec 70 punktowa kwarta mozliwa.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
przypominam perelke nocy NBA..
Houston detroit under 200.5 @ 2.6 Unibet
jako ze tylko 3 buki maja, to mozna pograc u wiekszosci bukow under 206.5 @1.90-2
w Unibet 2.75!!!!sztuczne zanizanie kursa przez buki;)
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Powiedzcie mi, czy jest jakiś buk, gdzie można grać różne handi na poszczególne kwarty? Bo w becie jest w zasadzie jedna linia + opcja, że drużyna wygra 3 lub więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom