>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [43]

Status
Zamknięty.
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
I do tego jeszcze w secie wyszła ze stanu 1:4 i 2:5 ;)
Dzięki za dodatkowe trafne spostrzeżenie.
Już od razu połamała.
Żałuję, że nie zagrałem jej po większym kursie jeszcze w 2 secie bo prawdopodobnie jej przeciwniczka brała medicala.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ktoś polecał granie na Lakersów. Osobiście tego nie ruszam, bo nie wiadomo, co z Russellem.
Ze swojej strony gram na Sacramento Kings. Ostatnie dwa mecze z mocnymi ekipami (SAS, LAC i Portland) bliskie, czas przełamać złą passę porażek. Brak znaczących osłabień w obu ekipach.
Bez Wade i moze Rondo powinni dac rade i bez Russela. Sacramento moze zagram na singlu.
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Allu to jest jednak drewniak troche. Strasznie nieprzewidywalny zawodnik.
Wolalbym solidnego sredniaka do druzyny, niz goscia ktory raz gra jak bog, raz jak bot.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Dzięki za dodatkowe trafne spostrzeżenie.
Już od razu połamała.
Żałuję, że nie zagrałem jej po większym kursie jeszcze w 2 secie bo prawdopodobnie jej przeciwniczka brała medicala.
Ja puściłem po @2.10, ale było @2.75 na starcie 3 seta ;)
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Ja chciałem przy 6-6 jak do niej doszła w tb tam kurs latał ponad 4 jeżeli dobrze pamiętam.
Ale dobre i to co złapane, teraz najważniejszy win.
Dokładnie. Posypała się chyba po tym medicalu.
Edit: 2 przełamanie, oby tylko nie kreczowała!
Co Faze ugrało.. 1 na 5 i później Kio 1 na 4 :cool: :cool: :cool:
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Faze gra epicko, ale Allu im to przegra, czego on nie trafia, to ja bym trafil nawet xD.
@Edit
Nie trafil prostego fraga, nie dal przewagi i wlasnie 1 fraga zabraklo do wygrania rundy.
Potem wyszedl i pokazal sie jak bot i padl, parodia.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Faze gra epicko, ale Allu im to przegra, czego on nie trafia, to ja bym trafil nawet xD.

@Edit
Nie trafil prostego fraga, nie dal przewagi i wlasnie 1 fraga zabraklo do wygrania rundy.
Potem wyszedl i pokazal sie jak bot i padl, parodia.
Gorzej jak bot! :grin: :grin: :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom