>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
No tak ale dalej nie rozumiem o co chodziło z Godsent, które wróciło do gry w grupie I jakiś mecz z Faze.
Nvm. Flashscore mnie w błąd wprowadził, a, że nie wierzyłem w ich błąd to zacząłem szukać tego spotkania.

Zapomnijmy, lepiej przejść do konkretów w Oakland ;)
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
Co sądzisz o tym turku ? Coś się w dziale podziało więc warto jakieś swoje 3 grosze wrzucić ;)
Coś będę grał na analizy i dłuższe opisy nie mam czasu bo cały dzień poza domem może coś z nocnych meczy bardziej będę analizował na pewno warto grac
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nvm. Flashscore mnie w błąd wprowadził, a, że nie wierzyłem w ich błąd to zacząłem szukać tego spotkania.

Zapomnijmy, lepiej przejść do konkretów w Oakland ;)
Ja poczekam na pierwsze mecze ew. poszukam niespodzianek w meczu Immortals z Chińczykami.

Mając Navi grubiej pograne na wygranie grupy odpuszczę ich chyba sobie w meczach z Liquid i Chiniolami bo kursy żałosne a nie chcę się wpakować jakby mieli coś odwalić.
Ciekawe, że Astralis jest tak mocnym faworytem przeciwko G2 mimo, że to Francuzi byli wyżej oceniani do wygrania grupy. Uważam, że nie grają super dobrze, ale są na kontynencie od jakiegoś czasu i to dalej G2 więc 2,219 wygląda ciekawie. Ale muszę jeszcze popatrzeć na rozkład map i co mogą grać.

Po pierwszym meczu Immortals będę myślał czy nie stawiać ich przeciwko G2 po 2,30 na tera wydaje się to fajną opcją.
To samo Immortals z Liquid po 1,598.

Generalnie trzeba będzie patrzeć z przebiegu spotkania i raczej poczekać na pierwsze mecze i szybko reagować. Na teraz to wolałbym szukać dogów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom