>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
No u blizniakow
Niektórzy to są niesamowici ze swoją dedukcją ^^
Tutaj jeszcze kolegę można zrozumieć, bo nie był pewny, ale np. wczoraj podałem w dziale NHL analizę na spotkanie i w temacie typ ze stawką, w avatarze mam NHL ???? - a ziomek się mnie pyta, co to za dyscyplina i gdzie to może zagrać, bo nie napisałem dyscypliny ????
 
gsmfon 116

gsmfon

Użytkownik
Niektórzy to są niesamowici ze swoją dedukcją ^^
Tutaj jeszcze kolegę można zrozumieć, bo nie był pewny, ale np. wczoraj podałem w dziale NHL analizę na spotkanie i w temacie typ ze stawką, w avatarze mam NHL ???? - a ziomek się mnie pyta, co to za dyscyplina i gdzie to może zagrać, bo nie napisałem dyscypliny ????
Mało gram tenisa, tylko z forum od niektórych dlatego chciałem się upewnić ;)
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Ale Bryany są marne, nie wiem co się z nimi stało. Ja z debli może trafiam 1/10, dziś 0/2 się zapowiada. :p No i over zatopiłem, nieźle.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Ale Bryany są marne, nie wiem co się z nimi stało. Ja z debli może trafiam 1/10, dziś 0/2 się zapowiada. :p No i over zatopiłem, nieźle.
Przedmeczowo grałem na Klony, ale oglądając live zamknąłem zakład ze stratą i dorzuciłem więcej na Murraya i Soaresa. Wychodzi na to że był to dobry ruch ;)
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Nie kumam tego, czemu oni tak podnoszą piłkę nawet po 2 serwisie Soaresa, same wystawki lecą.
@Nitros ja nie oglądałem, po opiniach na forum pograłem w ich stronę, no i teraz pobrałem ten over. Zero walki przy serwisie rywali plus przy siatce jak dzieci wśród mgły, mieli w ogóle jakiś bp w tym mecz? :-D Wątpię.
 
R 813

robssson

Użytkownik
Nie kumam tego, czemu oni tak podnoszą piłkę nawet po 2 serwisie Soaresa, same wystawki lecą.
@Nitros ja nie oglądałem, po opiniach na forum pograłem w ich stronę, no i teraz pobrałem ten over. Zero walki przy serwisie rywali plus przy siatce jak dzieci wśród mgły, mieli w ogóle jakiś bp w tym mecz? :-D Wątpię.
Większość typów patrzy na nazwiska, nie patrząc na obecna formę i dyspozycje. Lepiej samemu się kierować i tylko posilkowqc czyjąś opinia, nic więcej ???? lepiej na tym wyjdziesz.
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Nie kumam tego, czemu oni tak podnoszą piłkę nawet po 2 serwisie Soaresa, same wystawki lecą.
@Nitros ja nie oglądałem, po opiniach na forum pograłem w ich stronę, no i teraz pobrałem ten over. Zero walki przy serwisie rywali plus przy siatce jak dzieci wśród mgły, mieli w ogóle jakiś bp w tym mecz? :-D Wątpię.
Zero BP w drugim secie, nawet nie wiem czy w ogole zdobyli 2pkt przy podaniu Murraya/Soaresa ^^ a kurs na win 2. seta (M/S) cały czas wisiał w okolicach 1.8-2.0 :grin:
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Większość typów patrzy na nazwiska, nie patrząc na obecna formę i dyspozycje. Lepiej samemu się kierować i tylko posilkowqc czyjąś opinia, nic więcej ???? lepiej na tym wyjdziesz.
No ja gram swoje raczej, sporadycznie od kilku osób pobieram. ;) Może teraz przełamią? Żarcik. ???? :cool:
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Klony wygrały 7 punktów na returnie, a dość powiedzieć, że hala wolna i Soares na serwisie. Tragedia to mało powiedziane.

✅ dla grających na Murka i Soaresa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom