>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
ostrożnie ze stawką, to nie jest za wysoki poziom i często drużyny odpuszczają spotkania.
Ok ;) Można gdzieś znaleźć rozpiskę, która strona (CT/TT) jest faworyzowana w zależności od mapy? Sam w CS&#39;a grałem ostatni raz z 8-10 lat temu, a ostatnio spodobało mi się oglądanie transmisji i obstawianie go :grin:
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Ok ;) Można gdzieś znaleźć rozpiskę, która strona (CT/TT) jest faworyzowana w zależności od mapy? Sam w CS&#39;a grałem ostatni raz z 8-10 lat temu, a ostatnio spodobało mi się oglądanie transmisji i obstawianie go :grin:
wszystko zależy od poziomu gry i przygotowania taktycznego, ciężko to określić.
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
Ok ;) Można gdzieś znaleźć rozpiskę, która strona (CT/TT) jest faworyzowana w zależności od mapy? Sam w CS&#39;a grałem ostatni raz z 8-10 lat temu, a ostatnio spodobało mi się oglądanie transmisji i obstawianie go :grin:
Trudno to określić biorąc przykład takiego traina gdzie strona ct jest dużo mocniejsza ale takie drużyny jak g2 czy faze gdzie są tier1/2 dużo lepiej graja po stronie TT żeby to określić trzeba znać też styl gry druzyny
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi odnośnie CS&#39;a ???? Często czytam wasze posty, że na tej i na tej mapce ta strona przeważa i myślałem że to jest bardziej płytkie niż jest w rzeczywistości ;) W takim razie zostaje mi w dalszym ciągu liczyć mocno na wasze analizy. Powodzenia!
 
josekubinho 985

josekubinho

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi odnośnie CS&#39;a ???? Często czytam wasze posty, że na tej i na tej mapce ta strona przeważa i myślałem że to jest bardziej płytkie niż jest w rzeczywistości ;) W takim razie zostaje mi w dalszym ciągu liczyć mocno na wasze analizy. Powodzenia!
Kuchcik dobrze powiedział jest to równie bardzo skomplikowane jak normalne sporty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom