>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
6-4 dla luminosity a graja po stronie tt gdzie rundy wygrywa sie mega ciezko i taka zaliczka to praktycznie wygrany mecz dla nich
Spokojnie spokojnie jak drużyny nie grają regularnie tej mapy to już nie jest to tak CT oriented mapa. Chyba że ją trenowali ????
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Prosze, niech mi ktos wyjasni czemu gospodarze meczow w NBA sa inaczej podani na BET365 a inaczej na flashscore?
W Ameryce podaję się gospodarza po prawej stronie.
365 podaje tak jak jest to u nich.
Flashscore pokazuje &quot;normalnie&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Pisze tutaj bo jestem na tel i nie mam czasu na pisanie analizy
Wczoraj grałem chyba jako jedyny na tym forum win Orlando.
Indiana to najgorsza ekipa jezeli chodzi o defensywę.. Natomiast Orlando najgorsza ofensywa. Jednak wczoraj Orlando sie rozbijało i rzuciło 120 pkt.
Uważam ze Orlando Over 99.5 pkt 1.83 w bet365 to fajna opcja na dziś
Dorzucam ponadto Steven Adams Over 10.5 pkt bet365 2,0 - Nie wystąpi dziś Drummond wiec Adams bedzie mogl poszaleć Baynes dużo fauluje a Adams poprawił skuteczność FT z 53 % na 90% powodzenia !
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Pisze tutaj bo jestem na tel i nie mam czasu na pisanie analizy
Wczoraj grałem chyba jako jedyny na tym forum win Orlando.
Indiana to najgorsza ekipa jezeli chodzi o defensywę.. Natomiast Orlando najgorsza ofensywa. Jednak wczoraj Orlando sie rozbijało i rzuciło 120 pkt.
Uważam ze Orlando Over 99.5 pkt 1.83 w bet365 to fajna opcja na dziś
Dorzucam ponadto Steven Adams Over 10.5 pkt bet365 2,0 - Nie wystąpi dziś Drummond wiec Adams bedzie mogl poszaleć Baynes dużo fauluje a Adams poprawił skuteczność FT z 53 % na 90% powodzenia !
Pytanie czy są w stanie powtórzyć ? Są w stanie na fantazji jak to mówię dzisiaj pewnie powalczyć tylko martwi mnie, że wczoraj masa punktów to gra zza łuku gdzie nie wierzę w takie coś drugi raz. Bodaj 7 trójek w 4 kwarcie w tym 11/24 w całym meczu. Gdyby nie to w 4 kwarcie nie mieliby czego szukać. Sam Payton chyba trafił mega ważne 3 trójki pod koniec co mu się nie zdarza.
Generalnie Indiana to kupa g....obecnie i sam bym szedł w Orlando ale nie chcę przeceniać też wczoraj ich wyczynu.
no właśnie chodzi to handi za mną...Bosh out, Dragić out...
Bosh out to możesz napisać przy każdym meczu od początku sezonu. To że nie zagra w tym sezonie było pewne już przed jego rozpoczęciem.
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Pytanie czy są w stanie powtórzyć ? Są w stanie na fantazji jak to mówię dzisiaj pewnie powalczyć tylko martwi mnie, że wczoraj masa punktów to gra zza łuku gdzie nie wierzę w takie coś drugi raz. Bodaj 7 trójek w 4 kwarcie w tym 11/24 w całym meczu. Gdyby nie to w 4 kwarcie nie mieliby czego szukać. Sam Payton chyba trafił mega ważne 3 trójki pod koniec co mu się nie zdarza.

Generalnie Indiana to kupa g....obecnie i sam bym szedł w Orlando ale nie chcę przeceniać też wczoraj ich wyczynu.




Bosh out to możesz napisać przy każdym meczu od początku sezonu. To że nie zagra w tym sezonie było pewne już przed jego rozpoczęciem.
Jakby nie patrzeć zawodnik zawodnikiem, w tamtym sezonie był pomocą dla nich, w tym nie będzie...
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Pytanie czy są w stanie powtórzyć ? Są w stanie na fantazji jak to mówię dzisiaj pewnie powalczyć tylko martwi mnie, że wczoraj masa punktów to gra zza łuku gdzie nie wierzę w takie coś drugi raz. Bodaj 7 trójek w 4 kwarcie w tym 11/24 w całym meczu. Gdyby nie to w 4 kwarcie nie mieliby czego szukać. Sam Payton chyba trafił mega ważne 3 trójki pod koniec co mu się nie zdarza.

Generalnie Indiana to kupa g....obecnie i sam bym szedł w Orlando ale nie chcę przeceniać też wczoraj ich wyczynu.




Bosh out to możesz napisać przy każdym meczu od początku sezonu. To że nie zagra w tym sezonie było pewne już przed jego rozpoczęciem.

Over 99.5 przeciwko Indianie było w 9/10 spotkań w tym sezonie wiec grzech nie spróbować . Orlando w ostatnich 3 spotkaniach rzucało Indianie powyżej lini i to sporo wyżej 105, 114, 114 nie mowie ze Orlando wygra ale jak dobrze bedą wyglądali pierwsze minuty to zagram tal jak z Oklahoma wczoraj na Win
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Over 99.5 przeciwko Indianie było w 9/10 spotkań w tym sezonie wiec grzech nie spróbować . Orlando w ostatnich 3 spotkaniach rzucało Indianie powyżej lini i to sporo wyżej 105, 114, 114 nie mowie ze Orlando wygra ale jak dobrze bedą wyglądali pierwsze minuty to zagram tal jak z Oklahoma wczoraj na Win
Ma to sens jednak ja odpuszczam bo Indiana potrafi nagle zaskoczyćw defensywie jak z Chicago kiedy nikt tego się nie spodziewa a Orlando po tak cięzkim meczu nie wiadomo co pokaże.

Powodzenia bo ja tylko obserwuje ten mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom