>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
magik90 3K

magik90

Użytkownik
top 1-3 na świecie i szukanie pretekstu, że to top 1 i musi wygrać nie przekonuje mnie w żadnym stopniu.
dla mnie to Novak był i jest top1 bo prawda jest taka że gdyby tylko Serb miał motywację to nadal był by liderem.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Takie pojedynki dla Szwedów są bardzo prestiżowe.
Powiedziałbym nawet, że bardzo, bardzo prestiżowe. Oczywiście żartobliwie to napisałem, ale jak sobie przypomnę flushę z czasów fnatic to nie jest mi do śmiechu.

Fnatic ma materiał na dominacje, zobaczymy co z tego wyjdzie w przyszłości.

Teraz to zaczynam się bać hahahaha
????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ok poszło, że Fnatic wygra obie mapy. Patrzę i nie mogę znaleźć argumentów za Godsent poza takimi, że na online dzieją się czasami cuda. Po zmianie składu muszą grać na maksa. Wolałbym bardziej skillową mapę ale i tak uważam, że są ogromnymi faworytami.
Ktoś mi powie jak to jest po zakończeniu fazy grupowej na ECS ? Ile zespołów gra dalej bo szukam takiej informacji na ich stronie ale nie widzę.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Ok poszło, że Fnatic wygra obie mapy. Patrzę i nie mogę znaleźć argumentów za Godsent poza takimi, że na online dzieją się czasami cuda. Po zmianie składu muszą grać na maksa. Wolałbym bardziej skillową mapę ale i tak uważam, że są ogromnymi faworytami.

Ktoś mi powie jak to jest po zakończeniu fazy grupowej na ECS ? Ile zespołów gra dalej bo szukam takiej informacji na ich stronie ale nie widzę.
Takie pytanie, na której mapie GODSENT ma większe szanse żeby coś ugrać? chce zagrać yolo +4,5 na GODSENT ????
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Ok poszło, że Fnatic wygra obie mapy. Patrzę i nie mogę znaleźć argumentów za Godsent poza takimi, że na online dzieją się czasami cuda. Po zmianie składu muszą grać na maksa. Wolałbym bardziej skillową mapę ale i tak uważam, że są ogromnymi faworytami.
Ktoś mi powie jak to jest po zakończeniu fazy grupowej na ECS ? Ile zespołów gra dalej bo szukam takiej informacji na ich stronie ale nie widzę.
Ja mam argument przeciwko. Taki kurs to śmiech. O ile uważam, że Godsent jest słabe i nic wielkiego nie ugrają. Obecny skład z Lekro gorszy niż z Krimzem. To mimo wszystko Fnatic za mało zgrane, żeby brać takie śmieszne kursy na 2-0.
4 najlepsze jadą na finały.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ok poszło, że Fnatic wygra obie mapy. Patrzę i nie mogę znaleźć argumentów za Godsent poza takimi, że na online dzieją się czasami cuda. Po zmianie składu muszą grać na maksa. Wolałbym bardziej skillową mapę ale i tak uważam, że są ogromnymi faworytami.

Ktoś mi powie jak to jest po zakończeniu fazy grupowej na ECS ? Ile zespołów gra dalej bo szukam takiej informacji na ich stronie ale nie widzę.
http://wiki.teamliquid.net/counterstrike/Esports_Championship_Series/Season_2

Z tego wynika że po 4 z Europy i NA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom