>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
bosco 372

bosco

Użytkownik
magik, odnosnie tego co mi napisales, ja to wiem, od razu wiedzialem, ze to on. ten sam styl pisania, niepodrabialny ????
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Dzisiaj na darta
Taylor więcej 180&#39; (1.57)
van Gerwen więcej 180&#39; (1.57)
AKO: 2.46
Durrant więcej 180&#39; @ 1.72 - tutaj co prawda było 2.00, ale dalej warte gry.
wszystko bet365
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Świniak i odpalony chyba dwóch map nie przegrają.
Takie pojedynki dla Szwedów są bardzo prestiżowe. Fnatic zgrywa skład więc powinni grać tutaj na maksa. Z Faze zagrali na niej solidnie a to nie są pionki.
Fnatic to klasa wyżej a Godsent na tej mapie szału nie robi. Jak wygrywali to z zespołami niższej rangi, z czołówka dostawali tutaj regularnie.(Epsilon na trainie ma zaledwie 41% wygranych więc nie zaliczałbym ich do czołówki na tej mapie). Zresztą ostatnie 6map w ECS to 5 porażek i jedna wygrana z myszkami co wg. mnie nie jest wyczynem patrząc co teraz myszki grają.
imo 2x latwo Fnatic. Ten nowy sklad wyglada mega i z kazdym meczem powinno byc co raz lepiej a juz ostatnio wygladali dobrze
Teraz to zaczynam się bać ???? hahahaha
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
taaa, po wygraniu US już nie może. Ja tam bym się nie sugerował tym ostatnim zwycięstwem. Za rok wypada z top10 na bank. Dziś Edni bierze
Nic nie napisałem o tym meczu, Cilic na tej nawierzchni to zawsze Value, pograłem nawet za drobne, że wygra turniej. Z resztą nie wiemy jak zachowa się Murray pod presją, bo ludzie tylko wymagają, a sami nie ruszają dupy z mieszkań. Sport to sport, jakiś gorszy dzień i nic nie wychodzi to dopiero jest chujowe uczucie. Cilic na tej nawierzchni to moim zdaniem top 1-3 na świecie i szukanie pretekstu, że to top 1 i musi wygrać nie przekonuje mnie w żadnym stopniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom