>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Myślałem przy 3-5 na Kapasa pograć bo ten mecz cyrkowy i przełamał i jest po 5-5, kursy już po 21 latały jak dobrze widziałem
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Czy aby na pewno Fnatic powinno być tak faworytozowane na tych mapach ? Wg. mnie ich wybór świadczy o tym, że chcą mapy ćwiczyć w nowym składzie. Przecież w tym składzie grają mało a train to nie jest ich najlepsza mapa wg. mnie plus sprawdziłem indywidualne ratingi na mapie też szału nie robią. Wiadomo, że to nie jest wyznacznik bo wiele zależy od timingu itd ale mimo wszystko 1,40 na Fnatic to wydaje się trochę za nisko. Chyba hurraoptymizm po wczoraj ale przecież oni popełniali z dignitasem sporo szkolnych błędów.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Włączyłem ten mecz Kapas - Donskoy i oczom nie wierzę, jakie oni piłki zagrywają. Czy raczej czego oni nie są w stanie przebić na drugą stronę
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Czy aby na pewno Fnatic powinno być tak faworytozowane na tych mapach ? Wg. mnie ich wybór świadczy o tym, że chcą mapy ćwiczyć w nowym składzie. Przecież w tym składzie grają mało a train to nie jest ich najlepsza mapa wg. mnie plus sprawdziłem indywidualne ratingi na mapie też szału nie robią. Wiadomo, że to nie jest wyznacznik bo wiele zależy od timingu itd ale mimo wszystko 1,40 na Fnatic to wydaje się trochę za nisko. Chyba hurraoptymizm po wczoraj ale przecież oni popełniali z dignitasem sporo szkolnych błędów.
Mówisz, że warto na Faze dziś?
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Mówisz, że warto na Faze dziś?
Nie wiem wg. mnie warto spróbować. Fnatic wczoraj obejrzałem i momentami grali fantastyczne rundy by przeplatać je przegranymi antyeco. Popełniali błędy w tym przegrane 1 vs 3 itp. Oni wg. mnie potrzebują czasu i skoro wczoraj wybrali dust2 a dzisiaj train, to znaczy że będą testować nowe zestawienie zawodników na różnych mapach. Do tego jak patrzyłem na indywidualne ratingi to szału na trainie nie robią a wczoraj było widać sporo błędów w komunikacji i timingiem plus ćwiczyli ewidentnie pewne rzeczy.
Dzisiaj może być podobnie a Faze to solidna ekipa i nie sądzę by wygrali łatwo a +3,5 to już solidna zaliczka szczególnie na mirage.

Ale to raczej luźne przemyślenia ciężko mi idzie typowanie meczów online. Ale póki co zauważam że bardzo często zaniżone są kursy i lepiej szukać dogów. A chyba ludzie rzucili się na fnatic po wczorajszym 2:0 nad dignitas ale prawda jest taka że poziom nie był porywający(poza krótkimi momentami).
 
bosco 372

bosco

Użytkownik
Kerala Blasters FC - FC Goa
over 2,5
Kurs: 2,6 w forbet
Goście w 9-tkę, lekko próbuję ;)
moze cos wturlaja ale z tego co ogladam to stoja w 9 w polu karnym, a bramkarz lezy po 2 minuty jak zlapie pilke, juz zolta wylapal
e; wlaczcie sobie ten mecz bo niezly cyrk robia ????
dobra teraz to i ja zagram, sedzia doliczyl 9 minut, over 2,5 po 2.8
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom