>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Bertens jak przegra to tylko przez siebie, wystarczy żeby biła w kort i by wygrała, a ta ciągle auty ponad 30 nie wymuszonych błedów..
# zawsze jest nie obstawiaj WTA, ale sie obstawi i sie załuje, bo typiara ma 35 wyrzuconych piłek w 2 setach i dalej ma raka mozgu
 
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
I w tym gównianym bahu nie mam oferty na overy gemowe :/
Czysto Sock @1.64
Sock -1.5 gema @1.84

Takie coś mam w ofercie do gry to jest? Ja na tenisie to się jakoś pro nie znam.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Gram śmiało na Isnera @ 2.3
To będzie dla Socka zupełnie inny mecz, niż z Gasquet. Nie będzie mu tak łatwo returnować, a w TB bardziej opanowany jest starszy z Jankesów.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
ja jakoś nie jestem przekonany, że Sock to łatwo weźmie. To są dwaj serwismani, fakt Sock się super prezentuje ostatnio sam go grałem cały często, ale John to jednak John. Ja tu widzę nawet 3 tie breaki.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Powiem Wam Panowie, że raz na czas sobie coś zagram, to już nie jest to co lata temu, gdzie grało się całymi dniami, ale jak widzę takie mecze jak ten bertens z przed chwili, to zastanawiam się, czy to ma sens ???? Niby rozrywka jakich wiele, ale po 15 latach grania u buka czas najwyższy skończyć z tym raz na zawsze, nawet ze stawkami for fun jak dziś ???? Dawniej za małolata wiedza była dużo mniejsza, a zyski dużo większe, teraz ten sport jest jakiś mam wrażenie posrany i jest to totalna ruletka ;) Jeśli ktoś jest w stanie zarobić w tych czasach u buka jakieś fajne siano NA DŁUŻSZĄ METĘ, to szac ;)
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Taki kupon, mam screena jakby co :p

    • Darcis, Steve v Bachinger, Matthias
      Bachinger ,M 1.75

    1. set
    • Catarina, Lucas v Hurkacz, Hubert
      Hurkacz, Hubert 4.00

    2. set
    • J. Isner v J. Sock
      J. Sock 1.75

    1. set

zagrane w systemie patent
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom