>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Jankovic już zesrana po pachy, 1,50 na 2 set Wozniacki w bet365? Gram ;)
✅ łatwo 6-4 ???? Uwielbiam te facepalmy Jankovic jak coś zjebie głupiego ???? baba po 30tce a błedy dalej popełnia jak juniorka, to jest to coś co odróżnia takie kobiety od Radwańskiej, INTELIGENCJA. Pozdro i miłej soboty ????
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
w meczu Czelsi sędziuje Andre Marriner i ma ciekawe statystyki:
ostatnie 7 meczów pokazał 30 zółtek i 5 czerw czyli średnio 5 kartek na mecz ????
azjan 4 kartki @1,92
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
Bet365
Powyżej 1.5 Brondby U19 v FC Nordsjaelland U19
(1. połowa - Gole) 15/10/2016 Brak 2.20 Odbędzie się
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Juve , Atleti over 1,5 , Real , Barca over 2,5 , Bayern, Gladbach , Crystal - WHU BTS , Stoke - Sunderland BTS , City , Arsenal na dziś. Kto popsuje sobotę? ????
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
swoją drogą to dziwię się bukom, że wystawiają mecze z Litwy, tam co drugi mecz jest ustawiony, a zawodnicy wypłacają sobie premie u bukmacherów i nikt nie powie mi że oni zarabiają na marży skoro nikt rozsądny(nie wtajemniczony) nie postawi na tę ligę żadnych większych pieniędzy ;)
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Gdzie znajdę kursy na walkę Brandys vs Hadaś ?
Za pomoc poleci reputa.
Informacja z pomoc online STS, gdzie najprędzej mogłyby się pojawić kursy:
,,Dział Analiz nie informuje czy oferta będzie dostępna. Proszę monitorować naszą stronę.&#39;&#39;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Kapitalna 1 polowa w wykonaniu Chelsea, Leicester nie ma nic do powiedzenia, chyba najlepszy mecz The Blues w tym sezonie.
Chelsea gra swoje, mnie dziwią wybory kadrowe trenera Leicester. Widać brak Mahreza i wsparcia od Musy dla Vardiego. Czekam na Islama Slimaniego póki jest jeszcze co dogonić...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom