>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Pytanko do ludzi interesujących się NBA. Czy Miami oprócz Wade&#39;a zostało jeszcze jakoś poważnie osłabione? Bo patrzę właśnie na kursy na mecz Orlando vs Miami i dziwi mnie aż taki duży kurs na Heat. Nie śledzę bliżej rosterów, znam tylko poszczególne głośniejsze transfery, ale wydaje mi się że value na Heat bo magicy w tamtym sezonie nie zachwycali
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Pytanko do ludzi interesujących się NBA. Czy Miami oprócz Wade&#39;a zostało jeszcze jakoś poważnie osłabione? Bo patrzę właśnie na kursy na mecz Orlando vs Miami i dziwi mnie aż taki duży kurs na Heat. Nie śledzę bliżej rosterów, znam tylko poszczególne głośniejsze transfery, ale wydaje mi się że value na Heat bo magicy w tamtym sezonie nie zachwycali
Bosh wypada ze względu na kontuzje. Generalnie obecnie celem Heat na pewno nie jest walka o PO i wg. mnie będą jedną ze słabszych ekip na wschodzie. Orlando dokonało kilku transferów, które nie wiadomo jak wpłyną na drużynę, ale to może być ekipa, która odpowiednio poukładana może być mocna w defensywie a z takimi zawsze się ciężko gra.

Heat to cień zespołu sprzed 2 lat więc takie kursy zupełnie nie mogą dziwić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Bosh wypada ze względu na kontuzje. Generalnie obecnie celem Heat na pewno nie jest walka o PO i wg. mnie będą jedną ze słabszych ekip na wschodzie. Orlando dokonało kilku transferów, które nie wiadomo jak wpłyną na drużynę, ale to może być ekipa, która odpowiednio poukładana może być mocna w defensywie a z takimi zawsze się ciężko gra.

Heat to cień zespołu sprzed 2 lat więc takie kursy zupełnie nie mogą dziwić.
Wielkie dzięki, czyli no bet
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Bosh wypada ze względu na kontuzje. Generalnie obecnie celem Heat na pewno nie jest walka o PO i wg. mnie będą jedną ze słabszych ekip na wschodzie. Orlando dokonało kilku transferów, które nie wiadomo jak wpłyną na drużynę, ale to może być ekipa, która odpowiednio poukładana może być mocna w defensywie a z takimi zawsze się ciężko gra.

Heat to cień zespołu sprzed 2 lat więc takie kursy zupełnie nie mogą dziwić.
Trochę się zgadzam i trochę nie. Heats najsłabsi od wielu lat - tak, ale nie uważam, żeby Heat ze Spoelstrą, Dragicem i Whitesidem nie chcieli walczyć o PO. Nie znam dokładnie aktualnego rosteru Orlando, ale przyjrzę się później temu meczowi jakby ktoś chciał znać moją opinię to można podbijać na priv.
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
hejka
Ventspils -2,5 @1,83 bet365
*kosz*1kwarta*jak dla mnie za mała linia... ( odnośnie całego meczu stawiam tutaj, że Vent. wygra z rosą z 13-17 pkt całe spotkanie.

edit1: Pobieram także po +1,5 @1,71
*przy stanie 0-3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom