>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Dimitrova powinni zdyskwalifikować tak jak Kyrgiosa bo sprawia, że każdy mecz z jego udziałem wygląda na WTA. Czy przeciwnik Dimitrova nie może grać dobrze całego meczu, zamiast odwalać patologię jak ten bułgarski pokraka...
 
deepred 873,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dimitrova powinni zdyskwalifikować tak jak Kyrgiosa bo sprawia, że każdy mecz z jego udziałem wygląda na WTA. Czy przeciwnik Dimitrova nie może grać dobrze całego meczu, zamiast odwalać patologię jak ten bułgarski pokraka...
Przecież to TOP1 na Twojej liście, więc po kiego grzyba jeszcze płaczesz?
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Przecież to TOP1 na Twojej liście, więc po kiego grzyba jeszcze płaczesz?
To nie jest ranking tylko lista, więc nie ma tu zajmowania miejsc. Jest kretynem, a każdy jego przeciwnik w konfrontacji z nim również staje się jeszcze gorszym po.ebem
 
deepred 873,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
To nie jest ranking tylko lista, więc nie ma tu zajmowania miejsc. Jest kretynem, a każdy jego przeciwnik w konfrontacji z nim również staje się jeszcze gorszym po.ebem
To po co na niego stawiasz/oglądasz jego mecze/whatever? Uzależnienie? ????
Bo moim zdaniem taka czarna lista powinna działać w dwie strony. Uznajesz kogoś za &quot;patusa&quot; czy jak Ty to tam nazywasz to nie grasz ani na niego, ani przeciw niemu. Proste?
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
To po co na niego stawiasz/oglądasz jego mecze/whatever? Uzależnienie? ????
Bo moim zdaniem taka czarna lista powinna działać w dwie strony. Uznajesz kogoś za &quot;patusa&quot; czy jak Ty to tam nazywasz to nie grasz ani na niego, ani przeciw niemu. Proste?
Najczęściej gram przeciw nim bo w 8/10 przypadków to się opłaca. Jednak przypadek Dimitrova jest inny i kolejny raz błędu nie popełnię. Ostatnie mecze dawałem przeciw niemu, raz przegrał a raz wygrał. Potem grał z Pospisilem gdzie chciałem dać na Pospisila ale po ostatniej wpadce się wstrzymałem, a Pospisil wygrał dlatego dziś chciałem znowu dać przeciw temu debilowi. I wychodzi na to, że po raz kolejny się nie uda. Skontrowałem już underem 9,5 gema bo to będzie szybki gładki set dla Bułgara
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Już samo tworzenie takiej listy świadczy o słabości.
Słabością można nazwać komentowanie postów innych osób nie wstawiając żadnych swoich typów i czekanie aż ktoś poda, a potem chwalenie się że się postawiło i dzięki komuś zarobiło ;)
Więc morda tam ????
Prosiłbym o skończenie tej dyskusji, nie wylewamy tutaj swoich żali, a tym bardziej nie naskakujemy na innych użytkowników. Polecam zapoznać się z regulaminem tego tematu, który dostępny jest na stronie 1.
Pozdrawiam //valentine28
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom