>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jet Bull? Sprawdzony buk? No wlasnie a stylko by cos bez limitow
Ta, pewny. Nie ma nic bez limitów - ale kodów możesz wysłać dziennie ile chcesz. Najwyżej sobie zapiszesz na kolejne dni.

Jetbull jest jedynym z tą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Piłka ręczna godz. 14.00
Maccabi Kiriyat - H. Ness Ziona

TYP : Ness Ziona i over 56,5 @2,55
Gospodarze jeżeli przegrywają to mecze są mocno overowe. Podobnie jest wtedy gdy goście wygrywają. Faworyt wyraźnie zaznaczony, kurs warty zagrania.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Wróciłem, spookojnie i powoli do przodu ????
Wtedy przegrałem tylko 2/3 zysku, nie licząc kapitału więc na spokojnie mogę znów to osiągnąć, patrząc na swój yield ;)
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Panowie co sądzicie o spotkaniu Unics-Barca w eurolidze? Goście to wezmą czy Rosjanie powalcza?
Po tym bo zagrało Adelaide strach wrzucac na forum typy.
Co do tego meczu, to moim skromnym zdaniem kurs na Barce ,nie warty ryzyka. Kazan, powalczy.
Na dzis w Eurolidze, ciekawie zapowiada sie Panathinaikos-Zalgiris. Handi +9.5pkt na Litwinow wygląda dobrze. Panathinaikos kadrowo słabszy, niz w poprzednïm sezonie.
Zalgiris,dokonał ciekawych transferow,początdk sezonu słaby,brak zgrania, choc po ostatnim meczu z Lietuvos powinien byc progres. Tam moze dojsc nawet do małej niespodzianki
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wspominałem niedawno (a propos meczu z Jetsami), że Adelaida będzie miała w tym sezonie (a przynajmniej na początku problemy). W następnym meczu z Victory (bodajże 22.10) także idę w stronę gości. Pozdrawiam miłośników a - league ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Typ na wieczór:
Olimpia - Chrobry BTS + over 2,5 @2,2
Obydwa zespoły potrzebują punktów jak ryba tlenu. Formacje obronne mocno dziurawe, natomiast ofensywa niczego sobie zarówno u jednych jak i u drugich. Uważam, że nie będzie tutaj kalkulowania tylko atak, atak i jeszcze raz atak. Można spróbować over 3,5 za @3,25. Ja jeszcze skromnie postawię na BTS do HT @4,5
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Gram jeszcze dzis za godzine na Meralco bolts Filipiny kurs 2.80.
Ginebra pod scianą,musi to wygrac, licze,ze wkradnie sie troch nerwow, a kurs fajny.
W rywalizacji jest 2:1 dla Meralco.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Horejsi w pingla polecam zwrócić uwagę, można zagrać pre po 1.61 bądz -1.5 @2.25 jednak jak przegra pierwszego seta to na mecz 2.30 spokojnie też można łapać. Powienien Mirek ogarnąć murzina
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Dobra panowie, mała ankieta ????
Kto dzisiaj idzie w stronę Herthy? Chodzi mi o czystą dwójeczkę, X2 lub handi +1,5? Kursy są zacne, bukmacherów popieprzyło wystawiając na drugi skład Borussi kurs 1.30, jeśli to nie podpucha to trzeba korzystać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom