>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Też pograłem, co nie zmienia faktu, że ten Tomek ma ogromną wiedzę o koszykówce.
A co do tej Radwańskiej to dobrze, że się wycofała przed meczem, a nie odwalała padake jak dziś Kerber ;)
Zauważyłem i miałem nadzieję, że ten typ jest choć trochę przemyślany, a oni dostają w dupe , że aż mnie boli
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Kurde trzeba się odbić na tym Sock&#39;u. Dubelek w grze, ale jeszcze jakieś powyżej 2.5 seta można by pograć, po tym dzisiejszym NHL dobry minus, ktoś coś myśli nad tym spotkaniem?
@dół
Zobaczymy, mimo, że grał 2 mecze to buki wystawiły go jako faworyta, ta wczorajsza wygrana Simona z Wawrinką mnie nie przekonuje, ale te over 2.5 seta całkiem możliwe.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dzięki, poszła repka.
Ktoś tam pisał o minusie na NHL? Przez mój typ na Caps?
Pierwszy dubelek sam grałem caps z dogrywką + Montreal
Drugi Boston (miśki) i pantery bez dogrywki, miśki zrobiły swoje, a panterą zabrakło szczęścia ;P
@dół
Orientujesz może co tak aptekarze ruszyli? Ostatnio z tego co kojarzę zajęli ostatnie miejsce, a teraz widać niezłą świeżość.
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
No Caps mnie trochę zawiedli, brakowało im skuteczności bo z gry byli lepsi, no ale co... Przegrali znowu, Holtby fatalnie w SO i wtopa. :/
@UP
No trochę się rozegrali, ale to jest właśnie piękno NHL. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom