>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [34]

Status
Zamknięty.
matiee 407

matiee

Użytkownik
Nie żeby coś, bo nie jestem z tych osób, które szukają spisków ustawek etc. Ale dzisiaj na &quot;pewnym&quot; forum było, że jednym z najczęściej stawianych zakładów są zwycięstwa 3:0 dla Szkota albo różnorodne handicapy. Tak tylko pisze to jako ciekawostkę. Może po prostu Lorenzi rozgrywa sezon życia a Murray dzisiaj taki nijaki :p
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Nie żeby coś, bo nie jestem z tych osób, które szukają spisków ustawek etc. Ale dzisiaj na &quot;pewnym&quot; forum było, że jednym z najczęściej stawianych zakładów są zwycięstwa 3:0 dla Szkota albo różnorodne handicapy.
Tak, z pewnością światowy nr 2 w turnieju takim jak USO się przejmuje &quot;pewnym forum&quot;. No ale pewnie wśród stawiających &quot;najczęstsze zakłady&quot; będzie kwiku co nie miara.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Wnba New York-Phoenix
Wydaje mi się,ze Nowy York nie bedzie tu wlczyl na maksa w obronie,bo lapie forme na play off. Phoenix,ma dobrą ofensywe i jedną z najslabszych obron. Oby nie powtorzyli fatalnego meczu z wczoraj.
Mozna poczekac chwile na live i linia akurat cos spadnie w okolice 156pkt,łapac over.
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
Wnba New York-Phoenix
Wydaje mi się,ze Nowy York nie bedzie tu wlczyl na maksa w obronie,bo lapie forme na play off. Phoenix,ma dobrą ofensywe i jedną z najslabszych obron. Oby nie powtorzyli fatalnego meczu z wczoraj.
Mozna poczekac chwile na live i linia akurat cos spadnie w okolice 156pkt,łapac over.
Linia już poniżej 150
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom