>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [33]

Status
Zamknięty.
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Co ty pier....?
Muszę sie wykazać zeby miec możliwość komentowania innych typów? Niby z jakiej racji?
Stwierdzam fakt ze dział żużla ma fajne analizy i czesto gram typy z.działu ale mecze żużla mają dziwny przebieg.
Kilka razy miałem sytuację ze jakis bezmozg wjechał w taśmę i zabrakło 2 ptk do wejścia typu...
Z.drugiej strony czesto zachęcające typy od beta.na.kursie 1,5 nie.wchodzą i trzeba na nie.uważać.
Nikogo nie chce tu szkalowac, jak już.to mafie bukmachersko-zawodniczą
Włącz sobie siatkówkę i ochłoń. Bez odbioru
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Patrzyłbym inaczej. Przecież Ci pisałem, że publika to dodatkowy i ogromny atut Kanarków. Sprawdziło się, bo Amerykanie wyraźnie nie wytrzymali ciśnienia i tyle.
;)
trudno, bet nie wszedl, nie ma co plakac, zyje sie dalej ;)
publika pomogla, Alison ich nakręcał. Szkoda tylko że nie zdazylem zlapac 2 seta Phila :&lt;
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Opelka 2 set @1.75
Opelka 7:5 2 set @5.10
W 2gim secie jest 6:5 30:30 i serwis Chardego, czesto bywalo, ze zawodnik serwujący wracający po przerwie nie jest aż tak skuteczny, rozklad punktow w tym gemie 0:15 15:15 30:15 30:30. Opelka potrafił wygrać 2 pkt z rzedu w trakcie gry, moze to zrobic też świeżo po przerwie. Może Chardy tutaj coś spróbuje oddać ? W następnej rundzie Tsonga. Generalnie nawet jak bedzie tb to Opelka ma spore szanse to wyserwowac.
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Ktoś zastanawia sie nad zagraniem seta dla Kuby w meczu siatkówki ? Bet365 maja to po 5,00...
Seta Rosji urwali na dzien dobry, pózniej 3 porażki po 3:0 i teraz wypadałoby żeby seta z nami urwali, w końcu Polska juz nic nie musi.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Ktoś zastanawia sie nad zagraniem seta dla Kuby w meczu siatkówki ? Bet365 maja to po 5,00...
Seta Rosji urwali na dzien dobry, pózniej 3 porażki po 3:0 i teraz wypadałoby żeby seta z nami urwali, w końcu Polska juz nic nie musi.
Raczej szkoda kasy
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Ostatni komunikat, że nie zagrają przed 22:50 przekładając na czas polski, więć za koło 20 minut powinni zacząć już spokojnie. A Polacy biorą lekko 3:0 Kube.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
skoro &quot;typer&quot; pograł na Num/Var to oczywiste było ze nie wygrają. :razz: jak tu nie lubić tego gościa, jak rozwiewa on wszystkie moje wątpliwości na kogo stawiać (zawsze odwrotnie niż on) i ✅ w 9/10 przypadków
 
W 31

walczi

Użytkownik
skoro &quot;typer&quot; pograł na Num/Var to oczywiste było ze nie wygrają. :razz: ja tu nie lubić tego gościa, jak rozwiewa on wszystkie moje wątpliwości na kogo stawiać (zawsze odwrotnie niż on) i ✅ w 9/10 przypadków
Zioniesz jadem na kilometr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom