>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [33]

Status
Zamknięty.
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Eysseric 15-40 przy swoim i lajtowo na 40-40 wychodzi. ???? ale bedzie smiesznie jak sie teraz polamie i potem odlamie. ????
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Za godzinę znowu pływanie na 10km.
Pływanie - 10km otwarty akwen - Mężczyźni

Ferry Weertman wygra zawody @ 8.50 Bet365

Holender to wicemistrz świata z 2015r i tegoroczny mistrz Europy. Z tego co zauważyłem posiada on bardzo mocny finisz. Jest najszybszy w całej stawce i jeżeli na dystansie nie straci będzie piekielnie groźny.
Faworytem numer jeden wydaje się być Amerykanin Jordan Wilimovsky, ale nie mam pewności czy nie będzie odczuwał zmęczenia po startach na 1500m. Tam pływał w eliminacjach, potem w finale gdzie zajął 4 miejsce, ale bardzo osłabł na ostatnich 200-300m. Może to mieć znaczenie na ostatnich 2-3km kiedy będą decydowały się losy medali. Weertman nie jest tutaj bez szans. Tym bardziej, że wczoraj jego koleżanka pokazała moc i jest spora szansa, że on również bardzo dobrze przygotował się do tych IO.
Można spróbować jak ktoś chce, ale kurs już nieco spadł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Za godzinę znowu pływanie na 10km.

Pływanie - 10km otwarty akwen - Mężczyźni

Ferry Weertman wygra zawody @ 8.50 Bet365

Holender to wicemistrz świata z 2015r i tegoroczny mistrz Europy. Z tego co zauważyłem posiada on bardzo mocny finisz. Jest najszybszy w całej stawce i jeżeli na dystansie nie straci będzie piekielnie groźny.
Faworytem numer jeden wydaje się być Amerykanin Jordan Wilimovsky, ale nie mam pewności czy nie będzie odczuwał zmęczenia po startach na 1500m. Tam pływał w eliminacjach, potem w finale gdzie zajął 4 miejsce, ale bardzo osłabł na ostatnich 200-300m. Może to mieć znaczenie na ostatnich 2-3km kiedy będą decydowały się losy medali. Weertman nie jest tutaj bez szans. Tym bardziej, że wczoraj jego koleżanka pokazała moc i jest spora szansa, że on również bardzo dobrze przygotował się do tych IO.

Można spróbować jak ktoś chce, ale kurs już nieco spadł.

Zdjęli ten zakład, patałachy..
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Tanduay Rhum ładuje trójkę za trójką w 3 i 4 kwarcie w tej śmiesznej lidze koszykówki filipińskiej. Nie podaję typów bo tam może każdy wygrać z każdym, gra się większy kurs. Akurat w tym przypadku tę drużynę było @2,7 z handi +7,5 @1,83 ???? . Ale granie czegoś takiego to jak w czarne i czerwone. Eyzyk -fizyk +value ????
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Ja dziś wierzę,że potężne bary Walczykiewicz zrobią robotę i minimum w trójce będzie a dają za to 1,45,do dubla idealny kurs.Prezentowała się doskonale w eliminacjach.W fortunie w parze z Guyot kurs 1,62 a u pozostałych w okolicach 1,25 ma to zdarzenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom