>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [32]

Status
Zamknięty.
byq86 9

byq86

Użytkownik
marek611 pewnie grał azjatycką liczbę goli na 1 połowę
natomiast crystalis ma rację co do handicapu azjatyckiego na żywo
niestety takie nieporozumienia jak się podaje typy niedokładnie (trzeba zaznaczać że chodzi o liczbę goli)
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
marek611 pewnie grał azjatycką liczbę goli na 1 połowę
natomiast crystalis ma rację co do handicapu azjatyckiego na żywo
niestety takie nieporozumienia jak się podaje typy niedokładnie (trzeba zaznaczać że chodzi o liczbę goli)
nie ma czasu za szybko bramki wpadają ????
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
To jest handicap liczony od wyniku 0:0. Czyli jak grasz przy wyniku 8:0 -9,5 musi być 18:0 na koniec meczu
większych pierdół w życiu nie czytałem :grin:
Na niektórych bukmacherach podczas gry live podają linie do grania przy obecnym wyniku, czyli co wydarzy się dalej w meczu. Akurat w tym przypadku wiadomo, że tak nie jest, ale nie było to takie głupie pytanie.
 
crystalis 56

crystalis

Użytkownik
No tak, ale skoro nie mam racji to czemu kursy które podawał marek611 są tak wysokie?
Właśnie chodzi o to, że akurat w tym przypadku te linie są chyba podane na live, inaczej wchodzę all-in na Polki -5 za 1.975 (bo przy tym wyniku jest wlasnie taki kurs)
 
danny. 202

danny.

Użytkownik
No tak, ale skoro nie mam racji to czemu kursy które podawał marek611 są tak wysokie?
Właśnie chodzi o to, że akurat w tym przypadku te linie są chyba podane na live, inaczej wchodzę all-in na Polki -5 za 1.975 (bo przy tym wyniku jest wlasnie taki kurs)
z handicapem na LIVE masz rację ;)
 
bosco 372

bosco

Użytkownik
No tak, ale skoro nie mam racji to czemu kursy które podawał marek611 są tak wysokie?
Właśnie chodzi o to, że akurat w tym przypadku te linie są chyba podane na live, inaczej wchodzę all-in na Polki -5 za 1.975 (bo przy tym wyniku jest wlasnie taki kurs)
jakie wysokie? normalne kursy, nie przekraczaly @2 azjatycka suma goli to nie handicap i nie liczy sie od momentu w ktorym grasz zaklad. bylo 5-0 dal over 6,5 do ht to nie musza jebnac 7 goli czyli np 12-0 tylko 2 np 7-0, inaczej ma sie z handi azjatyckim, gdzie w sumie dobrze wyjasniles ze liczy sie od tego momentu. ale wystarczylo wejsc w mecz i wszystko jasne co podawal.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom