>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [32]

Status
Zamknięty.
wojak1908 735

wojak1908

Użytkownik
Typy na dzis ( podliczenie jutro)

Bastia - PSG under 2.5 gola @ 2.00 4j ✅✅
Lechia x2 @ 2.70 3j ⛔
Keys @ 2.50 3j ??
Bellucci set @ 2.6 3j ✅✅
Liefering under 3.5 gola @ 1.78 5j ✅✅
Cambuur under 2.5 gola @ 2.50 2j ✅✅


Lechia live x2 @6 (zamknieta po 1.80) ✅
Ogolem : duzy ✅

Pozdro
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Hmm, albo jednak odpuszczam to. USA może się zmobilizować , żeby nie zaliczyć takiej wpadki jak ostatnio. Poza tym najpewniejszą akcją punktową Serbii z tego co zaobserwowalem jest gra do podkoszowego, a co jak co, ale pod koszem z zespolem ze stanow nie ma łatwo.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Hmm, albo jednak odpuszczam to. USA może się zmobilizować , żeby nie zaliczyć takiej wpadki jak ostatnio. Poza tym najpewniejszą akcją punktową Serbii z tego co zaobserwowalem jest gra do podkoszowego, a co jak co, ale pod koszem z zespolem ze stanow nie ma łatwo.
Moze byc i tak, chociaz ja mysle, ze w tym meczu bedzie sie dzialo.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Pewnie Wam powchodzi, ale ja mam taki etap, że ostatnio miałem za dużo farta i nie chcę spaść za szybko z tego ozłoconego konia, więc muszę trochę stonować z gra ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Pewnie Wam powchodzi, ale ja mam taki etap, że ostatnio miałem za dużo farta i nie chcę spaść za szybko z tego ozłoconego konia, więc muszę trochę stonować z gra ????
Ja tam tez ze stawkami na ten mecz nie szaleje. Ciekaw jest, bo dla mnie mimo porazki to Serbia jest bardziej poukladanym zespolem niz Australia.
Usa zabija tylko indywidualnosciami, graja podobnie jak Francuzi i hiszpanie, zero ladu i skladu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom