>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [32]

Status
Zamknięty.
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
czy Keys ma szanse z Kerber ?
Jak dla mnie żadnych. Te babsko tylko zamyka oczy i napieprza z całej siły licząc na to, że wejdzie. Serwis ma strasznie nieregularny, jak trafi pierwszym to punkt pewnie zdobędzie, ale może też walnąć 3 podwójne w gemie i łamać się co chwila. Omijam już tę marną sukę jak najdalej ;)
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
kurfa @macio106 jak ty rozpierdzielasz te forum usuwaniem tych postów...
po kiego grzyba to robisz? przerzucasz treść z postu do innego, żeby mieć mniej nabitych postów? znowu się strony otwierają..
 
macio106 136,4K

macio106

Znawca - MMA
kurfa @macio106 jak ty rozpierdzielasz te forum usuwaniem tych postów...
po kiego grzyba to robisz? przerzucasz treść z postu do innego, żeby mieć mniej nabitych postów? znowu się strony otwierają..

Jakie usuwam?! Ja wszystkie posty z jednego dnia łącze w jeden, aby było przejrzyściej a nie spam 5 postów w ciągu 30 minut.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
To co bet ostatnio robi to jakaś kpina. Nie potrafią mi rozliczyć zakładu live od razu na rożne z meczu PSG z Bastią bo dałem 5,5 a było 8 czy tam 9 tylko nadal muszę czekać i nic nie mogę postawić bo to all in było ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Niemki v Chinki/ Niemki -1 ah @ 1,98...
Widzieli statystyki z tego meczu? 1-67 w niebezpiecznych atakach...Chinki dostaly czerwo, Niemki powinny ogarnac w regulaminowym, pytanie tylko czy jedna bramka czy wiecej...
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Jakie usuwam?! Ja wszystkie posty z jednego dnia łącze w jeden, aby było przejrzyściej a nie spam 5 postów w ciągu 30 minut.
były jakieś posty z godziny 19 czy 20 które chciałem przeczytać ale mi się już nie ładują bo nie mogę przeskoczyć na następną stronę


edit.
tylko mi nie mów że to były twoje posty i dołączyłeś to do posta sprzed 12h?
gdzie tu kuffa logika? ????????
 
macio106 136,4K

macio106

Znawca - MMA
były jakieś posty z godziny 19 czy 20 które chciałem przeczytać ale mi się już nie ładują bo nie mogę przeskoczyć na następną stronę

edit.
tylko mi nie mów że to były twoje posty i dołączyłeś to do posta sprzed 12h?
gdzie tu kuffa logika? ????????
Co ty ziomek tworzysz? Wszystkie moje posty dzisiejsze z Judo połączyłem w jeden(zresztą jak zawsze robię to wieczorem). I są tutaj:
https://forum.bukmacherskie.com/f549/io-rio-2016-sporty-walki-6-21-sierpnia-2016-a-136045-3.html#post6081092
A innych postów oprócz użytkownika @szelech nie było.
Ty weź się ogarnij.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Race to 5 RR Niemki
Niemki WIN
AKO @2.50
Edit
oczywiście race to 9RR

@macio
nie skomentuje twoich poczynań... nie wiem na jakim poziomie miałbym z tobą rozmawiać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom