>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [32]

Status
Zamknięty.
C 326

carambula88

Użytkownik
Skomentuj :] siatka to nie moj dział,ale wiem ,ze po tym co widzialem to grosza bym nie dal na kantoròw.
Fijałek/Prudel grają z Schalkiem/Saxtonem.
STS twierdzi, że z Evandro i wystawił kursy ????

Ja już pograłem Kanadyjczyków po 2.44, również bym nie dał grosza na Kantorów ????
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Fijałek/Prudel grają z Schalkiem/Saxtonem.
STS twierdzi, że z Evandro i wystawił kursy ????

Ja już pograłem Kanadyjczyków po 2.44, również bym nie dał grosza na Kantorów ????
Szkoda, że w całorocznym nie ma wystawionych, też bym pograł :/
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
ojj tak patrząc na ten mecz to wydaje mi się, że jednak Litwa to wygra.
Złapałem ich za 1,86. I tak lojalkę dostałem, więc najwyżej pójdzie się titać ????
Ja wszedłem w Litwę dlatego, że widzę, że Argentyna bardzo chce. I wydaje mi się, że w końcówce obróci się to przeciwko nim. Do tej pory zagrali dwa fajne mecze na Igrzyskach, ale dziś seria chyba zostanie przerwana.
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Tomek80
Bardzo grubo w tą Argentynę w kosza wchodzisz? =)

Btw.
Gdyby kursy na Włochów były przynajmniej odrobinę konkretniejsze to wszedłbym w preplay. Tak to czekam na live. Mimo całej sympatii i sercu do Polaków, szanse większe daję Fijałkom, ale nie aż na tyle by ich grać po 1,60.
W ręcznej w 1. połowie Francja zanotowała bodajże 10 strat (Argentyna tylko 3). Myślę, że w drugiej połowie aż tylu nie zrobią i zachowają podobną skuteczność ataku i obrony, wówczas 2. połowa spokojnie powinna się zamknąć na ok. -5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom