>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [31]

Status
Zamknięty.
D 570

duff999

Użytkownik
Noname nie wystawil jeszcze sportingbet. Sprawdzaj na oddsportal jesli nie blokuja ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Tak jak napisałem. Nie ma oferty stamtąd jeszcze na jutro. Najlepiej na oddsie(dałem link do tego meczu we wcześniejszym poście) sprawdzać, tam najwięcej masz możliwości od różnych buków.
Znam tą stronę, ale jak mówię chciałem oficjalnej informacji, bo porównywarki często maja nieaktualne kursy.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
dla mnie idealnie, mam BTSa prelive, widzę, że Celtic coś tam ciśnie, więc oby wsadzili.
Celtic ciśnie? Jak na razie to Celtic nie moze się zbliżyć pod pole karne Astany a Astana ma groźne akcja jedna za druga...
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Ogląda ktoś Astana - Celtic ? Zagrałbym sobie dubelka z tego co Roger podał i z over 8 rożnych (1,33) w meczu Astana Celtic. Będą jakieś problemy z nabiciem 4 rożnych? Celticowi chce sie grać?
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Celtic ciśnie? Jak na razie to Celtic nie moze się zbliżyć pod pole karne Astany a Astana ma groźne akcja jedna za druga...
Bez przesady, az tak zle to nie jest. Celtic w drugiej polowie powinien wyjsc i przycisnac. Spokojnie sa wstanie strzelic bramke. Przeciez nie graja w pucharach po raz pierwszy i wiedza, ze gol na wyjezdzie to podstawa. Astana dobrze zaczela mecz ale tez bledy w obronie popelniaja. Gol Celticu @ 2,1 unibet spokojnie do gry.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Bez przesady, az tak zle to nie jest. Celtic w drugiej polowie powinien wyjsc i przecisnac. Spokojnie sa wstanie strzelic bramke. Przeciez nie graja w pucharach po raz pierwszy i wiedza, ze gol na wyjezdzie to podstawa. Astana dobrze zaczela mecz ale tez bledy w obronie popelniaja. Gol Celticu @ 2,1 unibet spokojnie do gry.

Wiedzieć wiedzą że muszą strzelić, tylko co z tego?? Jak maja wyjeb..., przyjadą Kazachy do nich to tam sobie postrzelają
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom