>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [31]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Taki jeszcze dubel ode mnie na dziś na LM :
Astana over 0,5 gola w meczu
Monaco over 0,5 gola w meczu

@ AKO 2,00 całoR.
1,45 na gola dla Monaco ? Ja tego nie rozumiem...w okresie przygotowawczym wyglądali bardzo dobrze pod kątem bramek zdobywanych...Strzelili 18 goli w 7 meczach ! Przecież to Monaco-ultra defensywna ekipa. Stali się ofensywni ???? Ostatni mecz przegrali z Zenitem. Fenerbahce dziś bez Topala, Demirela, Sena, Topuka, Van Persie też nie wiadomo, czy zagra... Dla mnie warto dziś zdecydowanie zagrać gola gości.
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
Taki jeszcze dubel ode mnie na dziś na LM :

Astana over 0,5 gola w meczu
Monaco over 0,5 gola w meczu


@ AKO 2,00 całoR.

1,45 na gola dla Monaco ? Ja tego nie rozumiem...w okresie przygotowawczym wyglądali bardzo dobrze pod kątem bramek zdobywanych...Strzelili 18 goli w 7 meczach ! Przecież to Monaco-ultra defensywna ekipa. Stali się ofensywni ???? Ostatni mecz przegrali z Zenitem. Fenerbahce dziś bez Topala, Demirela, Sena, Topuka, Van Persie też nie wiadomo, czy zagra... Dla mnie warto dziś zdecydowanie zagrać gola gości.
ciekawy dubel, chetnie bym pobrał ale na całorocznym tego nie ma, aż dziwne... gdzie pograłeś?
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Panowie prośbę mam za repute oczywiście.

Może ktoś sprawdzić jaki jest obecnie kurs w Sportingbet na mecz Brian Baker - Liam Broady. To jest challenger w Lexington. Mecz jutro.

Ja nie mogę sprawdzić, ponieważ z terytorium Holandii strona jest blokowana.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Panowie prośbę mam za repute oczywiście.

Może ktoś sprawdzić jaki jest obecnie kurs w Sportingbet na mecz Brian Baker - Liam Broady. To jest challenger w Lexington. Mecz jutro.

Ja nie mogę sprawdzić, ponieważ z terytorium Holandii strona jest blokowana.
Chętnie sprawdzę, tylko nie umiem sprawdzić zakładów na dzień następny na Sportingbecie, how to?
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Panowie prośbę mam za repute oczywiście.

Może ktoś sprawdzić jaki jest obecnie kurs w Sportingbet na mecz Brian Baker - Liam Broady. To jest challenger w Lexington. Mecz jutro.

Ja nie mogę sprawdzić, ponieważ z terytorium Holandii strona jest blokowana.
Pomoże ktoś ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom