>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [27]

Status
Zamknięty.
gmark 765

gmark

Użytkownik
Czemu twierdzisz, że Murray jest słaby jak dla mnie to on bierze ten Wimbledon.
Nie mówie, że jest słaby bo Murray nigdy nie był słaby ale też nie jest to zawodnik z czasu gdy wygrywał Wimbledon. Weźmy na przykład ostatni mecz, dał się połamać dwa razy na trawie takiemu tuzowi jak Millman.

Zobaczymy:
Kyrgios, Gasquet i Berdych i finał
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Nie mówie, że jest słaby bo Murray nigdy nie był słaby ale też nie jest to zawodnik z czasu gdy wygrywał Wimbledon. Weźmy na przykład ostatni mecz, dał się połamać dwa razy na trawie takiemu tuzowi jak Millman.
Mecz meczowi nierówny, dał się połamać, ale sam przełamał kilka razy więcej, taki typ zawodnika.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Mecz meczowi nierówny, dał się połamać, ale sam przełamał kilka razy więcej, taki typ zawodnika.
Tylko, że takiego Raonica to trudno bedzie mu połamać, trudniej niż było to na AO a pamietam że był blisko przegrania 3-1.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Radzę zamykać Cilica, jak ktoś ma pograne u buka, gdzie krecz=zwrot, bo Nishikori znany z tego, że lubi kreczować. Ja przy stawce 275zł na Cilica przy zamknięciu tylko koło 50zł straciłem.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
spróbuje jeszcze Helsinborg 1 gol kurs 2.10 oraz win do HT kurs 3.50 Bet.365
Kolatek, odpusc te mecze. Granie Pucharu Rwandy czy jakiejs przedszkolnej ligi Szweckiej mija sie z celem. Przeciez nie znasz tych druzyn, nie widziales jak graja, liczysz na staty na stronie u buka, ktore czesto nie odzwierciedlaja meczu. Wejdzie ci 1 na 5 betow i bedziesz na minusie. W poniedzialki nie ma czego grac a juz z pilki noznej to w ogole nie warto na nic stawiac. Zycze ci jak najlepiej ale nie warto grac poniedzialkowego gowna. ????
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
querey to było promo dnia a ja znów posłuchałem znawców na forum
Querrey to był dziś &quot;no bet&quot; dnia, bo nigdy nie wiadomo jak się zachowa zawodnik po takim sukcesie. Wróżenie czy się podpali, czy dalej będzie dobrze grać nie ma sensu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom