>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [26]

Status
Zamknięty.
T 16

tommy_krk

Użytkownik
Taka jeszcze moja dygresja na koniec...

Szkojują mnie kursy na wygranie Euro wystawione przez buków...

Na Belgie kurs wynosi 8.00 ..., a na Włochów, którzy ją pokonali ...20.00 ...
Kurs na Anglie 10.00 to też jest komedia jakaś...

20.00 na Włochów jest bardzo ciekawe do gry...
Nie wiem co tu szokującego... patrzyłeś na drabinkę? Wygląda na to że nie spojrzales. Belgowie prawdopodobnie tylko Portugalie będą mieli na drodze z tych &quot;wielkich &quot; za to Włosi mają Hiszpanie Niemców Anglików i na dokładkę Francję w swojej ćwiartce.
 
taszi 25

taszi

Użytkownik
Taka jeszcze moja dygresja na koniec...

Szkojują mnie kursy na wygranie Euro wystawione przez buków...

Na Belgie kurs wynosi 8.00 ..., a na Włochów, którzy ją pokonali ...20.00 ...
Kurs na Anglie 10.00 to też jest komedia jakaś...

20.00 na Włochów jest bardzo ciekawe do gry...
Tak tylko tutaj w grę juz wchodzi drabinka, Belgowie o ile awansują powinni mieć łatwiejsza drabinkę niż Włosi którzy już w 1/8 trafią na Hiszpanów a jeśli ich przejdą prawdopodobnie na Niemców. Belgia w tej samej fazie trafi na Portugalię/Islandię/Węgry a później prawdopodobnie Walię. Dalej dywagować nie chcę, ale zaryzykuję tezę iż Belgowie zajdą w tych mistrzostwach dalej niż Włosi, bądź obydwie ekipy odpadną w 1/8.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
To Mądre Głowy dlaczego na Anglie jest 10, a na Włochow 20 ?
Kursy sie zmienily...Na Wlochow bylo juz nawet nizej niz 10 ale poszly w gore bo w 1/8 spotkaja sie z najwiekszym faworytem EURO czyli Hiszpania...
...i jak mowie najwiekszym faworytem to mam na mysli, najwiekszym po dwoch pierwszych rundach grupowych, a nie przed Euro ???? ...sledze kursy kazdego dnia ????
 
taszi 25

taszi

Użytkownik
Mądra głowo odnosiliśmy się do Twych rozkmin odnośnie kursów Włochy/Belgia.
Co do różnicy kursów na Włochy/Anglia to pewnie po prostu patrzą na mecz 1/8, co by o Hiszpanach nie mówić po dzisiejszym meczu to wciąż są jednym z trzech murowanych faworytów. Włochów powinni pyknąć ;)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
No ja tych kursów nie czuje...
A co Włosi to największe Ogórki w tej częsci drabinki ?
Hiszpania faworytem ? No po dzisiejszym meczu uważam za nieporozumienie na WIN w Euro kurs na Hiszpanie 5.00, a na Włochów 20.00.
Czyste i piękne Value.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Co do różnicy kursów na Włochy/Anglia to pewnie po prostu patrzą na mecz 1/8, co by o Hiszpanach nie mówić po dzisiejszym meczu to wciąż są jednym z trzech murowanych faworytów. Włochów powinni pyknąć
Dokladnie, a jakby nawet wygrali to w nastepnej rundzie (cwiercfinale) czeka drugi najwieszy faworyt Niemcy... ???? wiec droga Wlochow wyjatkowo ciezka...
Choc patrzac na to co graja Niemcy to mysle, ze sa bardziej do przejscia niz Hiszpanie.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
No ja tych kursów nie czuje...
A co Włosi to największe Ogórki w tej częsci drabinki ?
Hiszpania faworytem ? No po dzisiejszym meczu uważam za nieporozumienie na WIN w Euro kurs na Hiszpanie 5.00, a na Włochów 20.00.
Czyste i piękne Value.
Ja sie z toba nawet zgodze, ze kurs na Wlochow patrzac na forme wszystkich ekip jest najkorzystniejszy ale droga bedzie trudna do finalu. Choc mozna sie zastanowic i sprobowac zagrac ten zaklad na LIVE w bukach takich jak Unibet gdzie kurs spadnie po kazdym wygranym meczu, czyli jakby pokonali Hiszpanow to kurs zejdzie do 10 czy nawet nizej i bedziesz mial opcje &quot;Cash-in&quot; i juz bedziesz mogl wyjac kase z dobrym zyskiem badz pozostawic liczac, ze wygraja nastepny mecz i kurs jeszcze bardziej spadnie itd...
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Mecz Nikaragua-POrtoryko, linia na Handicap +42,5 na Nikarague mocno do grania, ja nie wiem skad oni biora te kursy i linie. Wczoraj weszly dwa mecze po kursie 6/1 i 8/1. Ogladalem te dwie druzyny wczoraj, Portoryko lepsze ale , nie chce mi sie wierzyc, ze wygraja taka roznica. P&gt;S. przepraszam, nie mam polskich znakow :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
ja pogram overa Francja - Serbia over150.5
b365
miałem ten mecz na celowniku jako typ na Serbie bo dziwne wyglądają pojedynki h2h między tymi ekipami, może to też przypadek bo przeplatały się pojedynki towarzyskie i jakieś mistrzostwa ... Ktoś tu może kojarzy z facebooka gościa z ksywką khalicev... Chyba rusek i właśnie zbierał informacje o meczach 3f3...
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Warto grac te mistrzostwa w koszykowce, buki nie czaja co tam sie dzieje, linia startowa na mecz Dom.-Bahama byla 144. ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ja pogralem jesze pierwsza kwarte handi +12,5. Portoryko jest jednym z faworytow tych mistrzostw, choc po tym co widzialem wczoraj to ja ich nie widze. Nikaragua to ceglarze, ale handi powinno pyknac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom