>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [26]

Status
Zamknięty.
strzala 377

strzala

Użytkownik
Dla mnie to jest pewniak pewniakow, nie wyobrazam sobie zeby tego meczu mogli nie wygrac, no ale jak moja moc zadziala to moze byc roznie
Proszę Cię... Od tak długiego czasu w tym siedzisz i już takie wyniki bywały i piszesz o pewniaku pewniaków? Nie ma pewniaków! Nawet 1.01 może zawalić... Są tylko mocni faworyci. Zapamiętaj, warto.
Co nie zmienia faktu, że Belgia jest faworytem.
edit. Ehh zaczęli nasi TB od 0:3 :|
 
D 0

dutra

Gość
w TB gramy mega cieniutko to już można założyć potop.
2 set też wyciągnięty ledwo bo pomogli Kanadyjczycy.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
w TB gramy mega cieniutko to już można założyć potop.
2 set też wyciągnięty ledwo bo pomogli Kanadyjczycy.
przecież te matoły to formę miały jakieś dwa , trzy lata temu a teraz to nawet nie wiem czy można ich zaliczyć do średniaków
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka plażowa - ME U 20 + GS Olsztyn

Kaszewiak/Paszkowski vs Link/Molin 1 @ 1.40 ✅
Fijałek/Prudel vs Schalk/Saxton 1 @ 1.40 ⛔

@ 1.96 Bet365

Takie ako z plaży na po południe
⛔⛔⛔
Szkoda, że zaufałem naszym. Może i woli walki im nie można odmówić, ale nie ma co myśleć o wygranej jak się w co trzeciej akcji popełnia błąd. Prudel na siatce to wiatrak i tyle. Te jego decyzje kompletnie nie zrozumiałe. Odpuszcza blok jak rywal ma niemal idealną piłkę. Po co jak nawet nie jest w stanie ustawić się w obronie. Słabo wypadli nasi w Olsztynie. Klapa na całej linii i tyle. Nawet nie chodzi o wyniki, ale o grę, bo ona była co najwyżej przeciętna.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Lukaku znowu sie kur*** snuje po boisku...co za typ, wiecznie za plecami obroncy, zero ruchu...
Irlandczycy jak bezczelnie juz od pierwszej minuty graja na czas ???? ???? ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
panowie kartki 2,5 do gry ? Kurs lekko podrosnie i mysle mozna grubiej pograc chyba ze turek kartek zapomni
Ja sie czaje na over 0,5 kartki Belgow. Belgowie beda musieli rzuci wiecej sil do przodu wiec Irlandczycy beda mogli grac z kontry wiec jakies taktyczne faule by powstrzymac kontry powinny byc. Oby Turek nie dal ciala i kartki pokazywal.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Ja sie czaje na over 0,5 kartki Belgow. Belgowie beda musieli rzuci wiecej sil do przodu wiec Irlandczycy beda mogli grac z kontry wiec jakies taktyczne faule by powstrzymac kontry powinny byc. Oby Turek nie dal ciala i kartki pokazywal.
Jeszcze liczyc ze wejdzie fellaini to z miejsca kartka dla drewna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom