>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [26]

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Tour de Suisse, ITT Live
Ion Izagirre - Simon Spilak 1 @ 1.61 bet365 6/10
Geraint Thomas - Andrzej Talański 1 @ 1.83 bet365 5/10
Obaj w moim odczuciu dużo lepsi czasowcy od swoich przeciwników. Nie będę się rozwodzić za bardzo, różnica umiejętności i tyle. W tym sezonie zarówno Ion jak i Thomas osiągają lepsze wyniki na ITT.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Vandeweghe pięknie! Bo ciężko dowieźć 2:0 prowadząc 2:1 z przelamaniem, trzeba poodawać i przejebać w deciderze, łamiąc się dwa razy z rzędu ????.
Szkoda na to wszystko pieniędzy, a przede wszystkim czasu.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Siatkówka plażowa - ME U 20 + GS Olsztyn

Kaszewiak/Paszkowski vs Smits/Ozolins 1 @ 1.57
Samoilovs/Smedins vs Alvaro Filho/Vitor Felipe 1 @ 1.50
@ 2.35 Bet365


Polecam, mocny dubel na najbliższe godziny.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Cakir po raz kolejny wspaniałe sędziowanie Finał jego jak nic
Ehh szkoda że byłem w robocie bo bym pograł brak kartki przed którąś minutą eh,no ale chyba jeszcze będzie sędziował w turnieju hehe ????

ciekawy bet znalazłem na unibecie Belgia powyżej 4,5 wybicia od bramki ale już skoczyło do 5,5 :|
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Dobra pefka peffek weszla chociaz ten mecz mogl zupelnie inaczej sie potoczyc, bo powinien byc karny dla Irlandii a poszla z tego kontra i 1-0 ???? Biore od was ten typ na under 1 gola Wegrow bo nie mam pomyslu na ten mecz a wieczorem kolejny mega bet na Portugalie @1.85 Unibet
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Kontinen/Peers @1,8 Bet365
Wgl. mnie nie przekonuje Kubot z Peyą, dwa mecze cudem wygrane, możliwe, że Kohli z Thiemem im puścili, bo Niemiec miał uraz, ich rywale lepiej zgrani, dobrze grają w tym turnieju, powinni dać radę.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Panowie... Jak dam zakład np Ronaldo powyżej 1,5 celnych strzałów a strzeli bramkę to też się zalicza jako celny czy tylko bramka ? Unibet jak co :p
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Trochę szkoda irlandii, ale teraz widać że ci pólnocni mają lepszą obronę ???? , a belgowie to w sumie nic wielkiego nie grają, np.defensywę to mają taką sobie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom