>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [25]

Status
Zamknięty.
ice29 251

ice29

Użytkownik
Pany mam powyzej 11 rogów w meczu Hiszpanów, Marciniak złodziej nie dał 2.. no trudno.. mogę zamknąć bez żadnej straty, jak myslicie zostawić?
Parafrazując Ż: z rzutami rożnymi u Hiszpanów jest tak, że różnie to bywa :grin:
Ale wydaje mi się, że 0-0 długo się będzie utrzymywać, więc wtedy rożne powinny lecieć
 
wall 365

wall

Użytkownik
no właśnie, techniczna druzyna wiec nie ida na dzika do lini tylko często wycofują rzecz jasna, mam straszny dylemat. jakby Marciniak dał dwa prawidłowe, to jużby był luz
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Pany mam powyzej 11 rogów w meczu Hiszpanów, Marciniak złodziej nie dał 2.. no trudno.. mogę zamknąć bez żadnej straty, jak myslicie zostawić?
Problem w tym, ze praktycznie liczysz tylko na Hiszpanow by ci te rozne nabijali, bo Czesi po dwoch roznych w pierwszych 5 minutach w pozostalych 40 minutach nie zrobili ani jednego.
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
te rożne to bym zamykał bo to nic pewnego w tym meczu, hiszpanie grają jak hokeiście, zameczkiem od linii do linii, nie idą na żywioł
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
skąd takie info? na stronie turnieju pisali 18 minut temu ze zakladaja plandeki
Update: No play before 2.30pm on Centre Court and not before 3pm on Courts 1 and 9.
Ted wyjaśnił, miałem to samo źródło.
no jak tak patrze na to co sie dzieje to Morata moze coś ustrzelić, a i over 2,5 sie szykuje
Największe zagrożenie z jego strony, jakby miał więcej szczęścia to by coś wsadził. Na razie Cech najlepszy u Czechów, Hiszpania wygra a jak szybko otworzą worek z bramkami to może jeszcze o1,5 ogarną.
 
everto 24,7K

everto

Użytkownik
no właśnie, techniczna druzyna wiec nie ida na dzika do lini tylko często wycofują rzecz jasna, mam straszny dylemat. jakby Marciniak dał dwa prawidłowe, to jużby był luz
to co ze techniczna przeto przeciwniki msi ja wybic tym bardziej bym to zostawil gorzej jak strzela gola
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
wszystko przez Marciniaka... 2 nie dał.. co za łebster
Kto wie, moze w drugiej polowie da kornera ktorego byc nie powinno...ponoc nic w przyrodzie nie ginie :p
...Edit. No i patrz jak juz nabijaja kornery...3 w jedna minute ????
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Aduriz niech wejdzie to może Hiszpania coś strzeli wreszcie, tak to widzę 1-0 z golem koło 80 minuty dopiero
Morata faktycznie Milikuje, ale może też w końcu coś wykorzysta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom