>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [25]

Status
Zamknięty.
socham 52

socham

Użytkownik
Plandeki pozdejmowane i zaczynamy granie w Queens, jeśli kogoś to interesuje.
skąd takie info? na stronie turnieju pisali 18 minut temu ze zakladaja plandeki
Update: No play before 2.30pm on Centre Court and not before 3pm on Courts 1 and 9.
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
A ja gram na bramkę Moraty. Po prostu mam przeczucie, że to może być dobry turniej w jego wykonaniu. Jak pokazał mecz z Koreą - współpraca z Nolito i Silvą wyglądała zajebiście, a Alvaro strzelił dwie bramki Zresztą, on od zawsze potrafił w kadrze strzelać bramki, na ME u19 był królem strzelców, podobnie na ME u21. Kurs 2,3; myślę, że warto.

Na analizę w dziale nie ma czasu, więc macie tutaj coś takiego &quot;mini&quot; ????
no jak tak patrze na to co sie dzieje to Morata moze coś ustrzelić, a i over 2,5 sie szykuje
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Pytanie do kogoś kto wykupował te dodatkowe kanały na euro - ile czekaliście aż zaksięgują kasę i kanały będą aktywne? Dopiero teraz zapłaciłem i nie wiem, czy jest szansa że obejrzę mecz o 21. :p
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
Pytanie do kogoś kto wykupował te dodatkowe kanały na euro - ile czekaliście aż zaksięgują kasę i kanały będą aktywne? Dopiero teraz zapłaciłem i nie wiem, czy jest szansa że obejrzę mecz o 21. :p
mam UPC, wykupiłem dzisiaj o 6 rano i Hiszpanie juz oglądam. Teoretycznie mają czas 24h na aktywacje usługi ale aktywują duzo wczesniej
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
dopiero teraz wróciłem z roboty, Panowie (i Panie jak jakieś są ;)) jak widzicie meczyk Hiszpanów bo ja tylko po statystykach widzę że coś tam próbują zdziałać ????
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
mam UPC, wykupiłem dzisiaj o 6 rano i Hiszpanie juz oglądam. Teoretycznie mają czas 24h na aktywacje usługi ale aktywują duzo wczesniej
Hiszpanie to akurat każdy może obejrzeć bo jest na otwartym Polsacie :razz: ale pewnie masz na myśli, że już włączyli Polsat Sport 2

Ale underowe te mistrzostwa...
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
dopiero teraz wróciłem z roboty, Panowie (i Panie jak jakieś są ) jak widzicie meczyk Hiszpanów bo ja tylko po statystykach widzę że coś tam próbują zdziałać
Slabo to narazie wyglada. Hiszpanie bezzebni, mieli kilka okazji ale nic pewnego, Cech wszystko spokojnie wylapuje. Czesi w ogole nie sa w stanie dojsc do pola karnego Hiszpanow.
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
Hiszpania ciśnie, Czesi jak narazie dobrze sie bronią. Troche to wszystko za wolne ale jakieś bramki mogą paść
@2,10 na over 1,5 wydaje sie ciekawym betem ale ja odpuszczam ten mecz
 
wall 365

wall

Użytkownik
Pany mam powyzej 11 rogów w meczu Hiszpanów, Marciniak złodziej nie dał 2.. no trudno.. mogę zamknąć bez żadnej straty, jak myslicie zostawić?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom