>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [25]

Status
Zamknięty.
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Irlandia miała dwie setki ????
Nic nie zrobiliśmy w pierwszej połowie ????

Chyba jesteś z******. Ale ty juz wczoraj się skompromitowales.
A co takiego zrobilismy w tej pierwszej polowie?
Ta akcje gdzie wypuscil sobie napastnik Irlandii glowka pilke i ta po stalym fragmencie to brakowalo centymetrow
Z****** to Ty jestes...
I czym sie wczoraj skompromitowalem przypomnij?
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ukraincy dobrze cisna, dobrze dla Niemcow, ze przerwa zaraz to beda mogli sie troche ogarnac bo obrona to u nich dzisiaj slabo funkcjonuje...
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Takie nijakie póki co te Euro. Oczywiście dopiero początek i nikt nie chce przegrać w 1 kolejce, ale te wygrane max 1 golem szału nie robią. Liczyłem, że ogólnie zobaczmy więcej bramek i mam nadzieję, że worek się rozwiąże. ;)
Ukra gra bdb. W następnej kolejce w fantasy Konoplyanka i Yarmolenko koniecznie ;)
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Ja pierdziele ale kaszana niemcy w obronie
Kapustka bedzie ich jechal jak Pauleta Hajte w 2002 roku. Banderowcy jakby mieli mozg to by bylo 3-1 dla nich do przerwy, no moze 3-2 bo setke mial tez khedira
mimo ze pogralem hiterowcow na jednym kuponie to gram teraz w przerwie tak
banderowcy gol @ 2,00
banderowcy over 1,5 bramki @ 7,00 lzej
bet365
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ja bym poczekał trochę. Po przerwie może się dużo zmienić. Ukraina może się wypompowała jak Anglia z Ruskimi, gdzie w 1 połowie ci drudzy nie mieli nic do powiedzenia, a potem zaczęli grać w piłkę i Angole coraz mniej zagrażali bramce Akinfeeva.
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Ja pierdziele ale kaszana niemcy w obronie
Kapustka bedzie ich jechal jak Pauleta Hajte w 2002 roku. Banderowcy jakby mieli mozg to by bylo 3-1 dla nich do przerwy, no moze 3-2 bo setke mial tez khedira
mimo ze pogralem hiterowcow na jednym kuponie to gram teraz w przerwie tak
banderowcy gol @ 2,00
banderowcy over 1,5 bramki @ 7,00 lzej
bet365
sam zes jest banderowiec i hitlerowiec - polaczku
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
teraz wystarczy sie ustawic z ukrami lub niemcami na remis i jest pewny awans prawda?
zakladajac ze wszyscy pokonaja szczury
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
sam zes jest banderowiec i hitlerowiec - polaczku
nie chce sie wdawac w dyskusje bo to nie forum polityczne/ historyczne
ale jesli myslisz ze jak TVN Ci powie ze niemcy i ukraincy sa przyjaciolmi Polakow to tak jest to jestes w bledzie
i prosze nie kontynuujmy tej dyskusji
Aha, mozesz jedynie okreslic swoje pochodzenie skoro nazywasz mnie &quot;polaczkiem&quot; to kim ty jestes w takim razie?
Jeszcze nadejdą czasy niedlugo, ze do tych &quot;polaczkow&quot; beda uciekali i francuzi, niemcy i anglicy jak im islamisci zrobia z tylkow jesien sredniowiecza
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
teraz wystarczy sie ustawic z ukrami lub niemcami na remis i jest pewny awans prawda?
zakladajac ze wszyscy pokonaja szczury
sam o tym myslalem
niemcy dzis win (jesli by dali rade), potem z nami win :-(, ukraina pokonuje irlandczykow i potem my na remis z banderowcami i 4 oczka daja obu zespolom na 95% awans dalej
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Takie nijakie póki co te Euro. Oczywiście dopiero początek i nikt nie chce przegrać w 1 kolejce, ale te wygrane max 1 golem szału nie robią. Liczyłem, że ogólnie zobaczmy więcej bramek i mam nadzieję, że worek się rozwiąże. ;)

Ukra gra bdb. W następnej kolejce w fantasy Konoplyanka i Yarmolenko koniecznie ;)

Myślę, że to kwestia pamięci jak wyglądały MŚ w Brazylii... ;)
Tam było niesamowicie overowo w każdym praktycznie meczu...
Póki co mnie chyba najbardziej zawiodła Turcja. Zagrała kompletne dno.
Zero pomysłu, zero szybkości..Po tym co dziś zobaczyłem jestem praktycznie pewny, że oni z grupy nie wyjdą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom