>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [25]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Fajna pierwsza połowa w wykonaniu Naszych, ale nie podobało mi się jak mocno się cofnęliśmy po strzeleniu gola. Na takie coś może sobie pozwolić Atletico, czy zespoły tego pokroju, ale nie tak słabi w defensywie Polacy.Wprawdzie mieliśmy kilka sytuacji, ale powinniśmy ich jechać na 2-0 i spokojnie dograć mecz, bo było momentami groźnie, na szczęście się udało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Najważniejsze 3 oczka w fazie grupowej, bez dwóch zdań. Teraz remis z Ukrainą i wychodzimy bo ze szwabami przegramy, taka prawda.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Najważniejsze 3 oczka w fazie grupowej, bez dwóch zdań. Teraz remis z Ukrainą i wychodzimy bo ze szwabami przegramy, taka prawda.
Spoko, nie nastawiaj się tak pesymistycznie. Nie potrafimy grać specjalnie ataku pozycyjnego. Z Niemcami i Ukrainą będzie lepiej, bo można grać z kontry. To Nam lepiej wychodzi.
Mnie boli, że nie trafiliśmy na 2-0, bo bilans bramkowy może okazać się kluczowy w końcowym rozrachunku nawet z 3 miejsca awansować. Nie ma się co oszukiwać, że teraz przed nami cięższe spotkania, ale nic nie jest niemożliwe.

Z Ukraina remis? Tam bedzie woz albo przewoz Obstawiam przewoz
Generalnie sporo zależeć będzie od tego jak będzie wyglądać tabela przed tym meczem, bo to ostatni mecz w grupie, a zapewne przystąpimy do tego meczu z takim samym dorobkiem 3 punktów, będzie liczył się bilans bramek, a zobaczmy kto na tym będzie korzystniej wyglądał. No i 4 pkt to zapewne 90% awans, bo tylko 2 drużyny z 3 miejsc odpadają. Będzie w paru grupach, ze drużyny będą miały po 3 punkty na 3 miejscu.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
???? POLACY!!!
dawno nie było tak dobrego meczu w wykonaniu naszych kopaczy.
Kapustka szok co zagrał, Kuba z Piszczkiem to przypomniały mi się stare czasy z BVB, Szczezny dobre 2-3 interwencje, Glik czyściciel, Krychowiak świetnie rozgrywał i rozrzucał do boków, i na koniec Lewy który nie pograł za dużo, ale pressingiem zmuszał do kilkunastu błędów rywali :cool:
ale jest jedno ale, @Vidal dobrze to opisał, daliśmy pograć Irlandii i zrobiły się 2-3 groźne akcje z których mogły paść bramki.
dobrze że koopa wytrzepana z nogawek i nie ma już takiego ciśnienia ????
zobaczymy jak będzie wyglądać gra z &quot;normalnymi&quot;rywalami.

Edit. dobrze że Peszko aka Finlandia nie dotknął piłki :razz:
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Tej naszej reprezentacji na trzezwo sie nie da ogladac
Dlaczego? Moim zdaniem zagraliśmy bardzo przyzwoite spotkanie, konsekwentnie do bólu. Szkoda tych strzałów Milika i braku karnego (btw. ten sędzia to była kpina).
Lewandowski zagrał swoje, biegał, motywował, skupiał uwagę obrońców.
Kapustka kilka fajnych zagrań, kilka strzałów. Ewidentnie na plus.
Krychowiak generał, nie licząc kilku nieudanych przerzutów bardzo dobry mecz.
Glik profesor- praktycznie wszystkie (86%) pojedynki powietrzne wygrane.
Piszczek i Błaszczykowski, u nich jednak widać to zgranie z BvB, Piszczek mega wybiegany, oby pary nie brakło na reszte spotkań.
Jędrzejczyk - moim zdaniem fenomenalny mecz Jędzy. Masa akcji do przodu, z tyłu praktycznie nie do zagięcia. A tak naprawdę przed meczem martwiłem się jedynie o niego i o Pazdana...
... który totalnie nie nadaje się do gry na stoperze. Jest dobrym przecinakiem i fajnie wygląda w odbiorze, jednak naprawdę kiepsko wprowadza piłkę do przodu i popełnia masę błędów w ustawieniu. W swoim życiu zagrałem kilkanaście meczy na stoperze i po prostu odpowiedzialność jest ogromna. Myślę, że mecz z Niemcami to pokaże.
Mączyński normalne spotkanie, bez szału.
No i Wojtek Szczęsny nie miał wiele okazji do popisów, ale kilka udanych interwencji miał, wyglądał pewnie i niech tak zostanie.

Podsumowując, mecz w porządku- szkoda jedynie, że zwycięstwo jedną bramką bo szanse były. No i szkoda overa kartkowego ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom