>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [25]

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Over 10,5 w 1. secie meczu Querrey - Mahut wygląda świetnie, podobnie jak overek meczowy.
W ogóle uważam, że TB w meczu to promo, lokata 36%.
Można pobierać.
 
D 5

dyniu

Użytkownik
Gra ktoś w fantasy na otobet?
Mógłby ktoś wrzucić mi bezpośredniego linka do klasyfikacji generalnej? Siedzę na telefonie i nie ma tej zakładki :/
Może być też link do ustalania składu.
Będę bardzo wdzięczny.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
oglądam mecz efes - fener i jedyne co mogę napisać o tym meczu to to że gorszego dna to w polskiej lidze nie idzie uświadczyć. zawodnicy są tak obsrani że w pale się nie mieści
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Over 10,5 w 1. secie meczu Querrey - Mahut wygląda świetnie, podobnie jak overek meczowy.
W ogóle uważam, że TB w meczu to promo, lokata 36%.
Można pobierać.
2/3 łatwość po pierwszym secie. Jeszcze niech w drugim zrobią over meczowy i będzie pięknie :]
Po obiecującym początku tempo w Walia - Słowacja nieco spadło, ale mam dziwne przeczucie, że tutaj pęknie o2,5. Słowacja pod presją trochę trzepie się w obronie, no ale każda drużyna mająca Skrtela jako lidera defensywy by się trzepała ;). Muszę poczekać na rozwój sytuacji na początku drugiej połowy.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Świetny finał plażówki w Hamburgu. Niemki ze złotem, ale mecz palce lizać. Dla mnie Ludwig to najlepsza defensorka na świecie. Tylko Larissa w swojej optymalnej formie może się z Nią równać jeżeli chodzi o obronę, czytanie gry rywalek. To na jakim poziomie grała w tym finale i w tych zawodach to coś niesamowitego. A Kira rozwija się niesamowicie. Wiadomo atak, blok, zagrywka to jej atuty znane od dawna, ale też jej obrona kiedy cofa się siatki do defensywy wygląda coraz lepiej. Bez wątpienia Larissa/Talita, Agata i Barbara i Ross/Walsh to kandydatki do medali w Rio, ale Niemki jeżeli będą grać to co teraz lub jeszcze będą w stanie wykrzesać coś extra to spokojnie te dwie-trzy topowe pary mogą pogodzić.
Wieczorem będzie można obejrzeć na antenach sportowych Polsatu ten finał i polecam go zobaczyć tym którzy nie widzieli.
Jutro F4 panów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom