>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [25]

Status
Zamknięty.
D 0

dutra

Gość
nie to ze bym atakowal twoja sugestie, ale takie poglady mozna bylo wyglaszac z druzynami typu irlandia, niemieccy obroncy to nie sa ogorki i nie kryja 3 na jednego jak to miales w mysli piszac w ten sposob. to sa zawodnicy grajacy na co dzien z takimi zawodnikami wiec wydaje mi sie ze twoja mysl jest co najmniej nie trafiona.
O tym właśnie mówię, o meczach z równymi/gorszymi jak już zaznaczyłem, chciałem tylko dodać punkt nic więcej. Lewy raz spełnia role taką mimo że wymagają sporo a raz inną gdzie przeciwnik słabo pozwala. Mimo tego uważam występ Lewego z Niemcami na plus.
 
D 0

dutra

Gość
powiem tak, ogladalem na ile moglem, mimo wszystko ile ogladalem to widzialem i nic mnie nie zaskoczylo, Mimo wszystko jestem zdegustowany wystepem lewego i to jestem zdegustowany wystepem Lewandowskiego w ataku nie w obronie i w absorbowaniu obroncow, z drugiej strony przypomina mi sie jego setka w ataku i co moge teraz napisac, bedac jego fanem oczywiscie bede go bronil za wszelka cene jak rowniez Milika, o rzeczach zdarzonych mozna sobie rozmawiac ale po co jak i tak to nic nie zmieni. Nawalka popelnil blad trzymajac tylu pomocnikow a nie zdecydowac sie na zabranie klasowego napastnika na zmiane jakkolwiek to zabrzmialo klasowego.
Ja tam wielkim fanem Lewandowskiego nie jestem, Milik też psuje ostatnio na potęgę. Co do pomocników to tak jak pisałeś - za krótko Kapustka dla przykładu. Nie ma co strzępić ryja, mamy remis i bierzemy to do skarbonki :cool:
 
wall 365

wall

Użytkownik
Pany, dałem 10.5 rożnego ale azjan i mam zaklad przegrany, myslalem, że jesli bedzie 10 rzutów roznych, to bedzie pol na pol.. w takim razie po co ten azjan? jak mozna było postawić po prostu powyzej 10 rzutow roznych, sorki że tak pytam, ale nie znam się dokladnie na azjatyckich, prosze o wyjasnienie. ????
 
wall 365

wall

Użytkownik
to troszkę dziwne, wiadomo przegrane juz trudno.. ale w azjanach tylko była taka opcja, a specjalnie zwróciłem uwagę na azjana własnie, a nie na &quot;czysty&quot; rzut rozny..
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
to troszkę dziwne, wiadomo przegrane juz trudno.. ale w azjanach tylko była taka opcja, a specjalnie zwróciłem uwagę na azjana własnie, a nie na &quot;czysty&quot; rzut rozny..
Prawdopodobnie azjana miałeś po dużo lepszym kursie np.po 1.83 a over 10 po np. 1.75
 
D 0

dutra

Gość
Pany, dałem 10.5 rożnego ale azjan i mam zaklad przegrany, myslalem, że jesli bedzie 10 rzutów roznych, to bedzie pol na pol.. w takim razie po co ten azjan? jak mozna było postawić po prostu powyzej 10 rzutow roznych, sorki że tak pytam, ale nie znam się dokladnie na azjatyckich, prosze o wyjasnienie. ????
Azjan 10.5+ to wtopa na 10/win przy 11 no chyba że źle rozumuje :cool:
 
D 0

dutra

Gość
nie wiem tez kiepsko na tym wyszedlem hehe
wzialem senegal w tej smiesznej koszykowce na odbicie z tunezja po 2.2
cykne over jak wystawia i niech sie dzieje.
Damn liczyłem na to dość mocno :-(
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom