>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [21]

Status
Zamknięty.
P 0

pavlinho

Gość
Ten mecz Ferrera to jest jakiś śmiech, obaj jakby nie chcieli wygrać. Jak Berdych tego teraz nie weźmie to się sfrajerzy na max no ale już do tego przywykłem w jego przypadku.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Fijałek z Prudlem 1 set do 12, potem dwa kolejne w dupkę. TB zaczynają od 0:6.

Kantor z Łosiakiem 1 do 14, drugi zaczynają od 5:1, potem 11:10 11:15. TB zaczynają od 0:4.

Polska plaża przyjechała z wielka formą ????

Ja jeszcze próbuję Semenov/Krasalnikov lekko @ 2.00 bet365

Ruskie u siebie zawsze mocni, tutaj wyglądają świetnie. Włosi w grupie nigdy się nie spinają o 1 miejsce.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Carambule sie utopia z 17-11 ? ^^ co wlosi graja to tylko oni wiedza zalosnie sie na to patrzy 17-11...19-20 buhaha
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Carambule sie utopia z 17-11 ? ^^ co wlosi graja to tylko oni wiedza zalosnie sie na to patrzy 17-11...19-20 buhaha
Myślałem, że się już do tego przyzwyczaiłeś, oni serio dopiero grają w dalszych fazach.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Nice Racing spokojnie by mogło to prowadzić gdyby nie pech. Łaguta taśma, teraz Lindbaeck defekt na starcie...
Tylko Zmarzlik jest szybszy od nich.
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
FC Kontu v ESPA over 0.5 ht @ 1.72 Bet365
⛔???? to bylo slabe, chyba wracam na lod ;s

@ Pod koniec połowy mówiłem do siebie że pewnie strzelą na początku 2 polowy. 46 1:0 ???? D unlucky
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Myślałem, że się już do tego przyzwyczaiłeś, oni serio dopiero grają w dalszych fazach.
To sa zerowce dla mnie. Odpuszczaja w kazdym meczu ten 2 set dawno nie wygrali 2-0 i przedtem ze strasenami sie to zemscilo bo w tb musieli gonic. Ale tak czy owak mega pajace z nich. Mimo sympatii ..

Tb..5-1..5-5
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
To sa zerowce dla mnie. Odpuszczaja w kazdym meczu ten 2 set dawno nie wygrali 2-0 i przedtem ze strasenami sie to zemscilo bo w tb musieli gonic. Ale tak czy owak mega pajace z nich. Mimo sympatii ..
No to już norma ;) Adrian wariat dobry, ale czasami przesadza. Ja już się ich oduczyłem dawno grać.

Chyba lepiej w Sochi u lasek polosować nie mogli, tyle typów, że ciężko będzie coś z tego wybrać.

edit: Carambule w swoim stylu win :cool:
 
volley_terror 665

volley_terror

Użytkownik
:siata:
Alba Blaj W - Targoviste W
Targoviste W @3.40
bet365 10j


Szczerze jest ryzyko jest zabawa..walka o mistrzostwo Rumunii..Będą walczyć obie ekipy do upadłego..Mozna lekkim groszem zagrać przyjezdne.

:siata:
Presov - VK EKONOM NITRA
VK EKONOM NITRA @2.10
bet365 10j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom