>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [21]

Status
Zamknięty.
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
nie no to jest zenada, jak mialem 2 bety przeciwko tym matolkom z freelg to ofc wygrali, a teraz jak graja przeciwko polamatorom i sobie fajny kursik na live zgarnalem to idioci popisy cyrkowe takie odstawiaja jakby naprawde nie mieli ochoty wziac freewina ????

Hahahah parszywe chwasty hahah dobra koneic tego pseudoturnieju, turki bija pajacow z na
Turcja &gt;eu ????
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Fijołki ???? ????

Szkoda, że grają ostatni mecz z Matysikiem, bo temu to się pewno nie będzie chciało przemęczać jak mają pewne 1 miejsce.
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
turcja &gt; na &gt; eu

nawet
Uroki BO1 podejrzewam ze 2 gierki by juz nie wygrali ???? chociaz stixxay to chyba 3 razy 1v1 padl ????

@Dumbledodge gral dobrze ale fryzura mnie zniszczyła

 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Chirico 2 set 1,80 Bet365. Gra dużo lepiej od Gavrilovej

e: literówka w nazwisku ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
1000 na chiroco 2 set 1,9 @bet365. ten cały przerzut (gavrilova zresztą nigdy suki nie lubiłem za to adhd) jest dziś tak tragiczny że nawet nie chce myśleć jak tragiczna była kvitova wczoraj że z nią przegrała.
louisa dziś przy swoim serwisie gwałci tą kacapke
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
jaka ta gavrilova jest bezradna przy przy gemach gdy podaje chirico :] dawno czegoś takiego nie widziałem w kobiecym tenisie. poprostu jest niszczona aż miło się to ogląda
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
jaka ta gavrilova jest bezradna przy przy gemach gdy podaje chirico :] dawno czegoś takiego nie widziałem w kobiecym tenisie. poprostu jest niszczona aż miło się to ogląda
roger się nie wychylał i odrazu siedzi ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Dubovcova/Nestrecova 2:0 @ 1.61 bet365

Nie wiem czy Słowaczki mogą być tak słabe, żeby stracić seta z przeokrutnie słabymi Brazylijkami. Niby laski, dlatego lżej, ale te Brazylijki to nie grają jak Brazylijki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
SJK v Inter Turku / over 1@ 2,25 U n i b e t

troche chaosu bylo w pierwszej polowie ale mysle, ze sie ekipy poprawia bo jakis potencjal tam jest.

EDIT: Jakim cudem nie padla jeszcze bramka w meczu Warriors FC v DPMM FC tego nie wie chyba nikt. 24 strzaly w 1 polowie i 0:0 warto zerknac na bramki w 2 polowie
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Tepavac - Kaczanov over 10.5 gema 1.83
b365

mozna pograc jeszcze 7-6 w obie strony 5.5 i 3.4

aktualnie 43 ale nie ocieraja sie nawet o break pointy w 1 secie tylko jeden nie wykorzystany
No i break:;/:

Swoja droga Khachanov fajny **** ... Z Ramosem walczyl, ogral Bautiste Aguta czy Bedene, a teraz plecy z jakims Tepevacem:;/:
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Luv Graz kobiety v ST Polen over 0.5 ht @1.72 Bet365 dominacja totalna cos musi wpasc
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom