>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [20]

Status
Zamknięty.
P 1,8K

patced

Użytkownik
1 set Zverev/Zverev @3,75 Bet365

⛔⛔

Było blisko wyrównania na 4-4, a potem to już bez komentarza. Jak dla mnie to i tak biorą ten mecz.
glupota swiata. ogladalem singla i zverem nawet nei kryl sie jak wywala w tb decydujace pilki.... czub z kolega graja w singlu wiec moga sobie zostac na debla

e; kolejna glupota

1 set Zverev/Zverev @3,75 Bet365

⛔⛔

Było blisko wyrównania na 4-4, a potem to już bez komentarza. Jak dla mnie to i tak biorą ten mecz.

nie wygraja bo nie chca... a swir w deblu jest dobry
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Orientuje się ktoś co z meczem FAP v Police (klubowe mistrzostwa Afryki, siata) miały grać o 16, a na całorocznym nie ma live.

Cecchinato/Fognini 2 set @1,66 , dużo lepsi są
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
ooo dostałem wezwanie z sądu do zapłaty za buka

jak miło ????
faktycznie jakoś to sprawdzają? zależne od buka gdzie grasz?


edit:
ale, że jakoś szczególnie graczy bah prześwietlają? bo coś czytam że te wezwania jakieś popularne się zrobiły?
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
faktycznie jakoś to sprawdzają? zależne od buka gdzie grasz?
to dotyczy buka bah jak każdy

by nie robić zamieszania, bo nie ten temat: nie ma się czego bać: jeśli powalczycie to realna szansa na umorzenie a jak nie to grzywna i po temacie

ale, że jakoś szczególnie graczy BaH prześwietlają? bo coś czytam że te wezwania jakieś popularne się zrobiły?
__________________


moja sprawa ciągnie się od grudnia, nic nowego i dziś definitywnie została zamknięta
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
glupota swiata. ogladalem singla i zverem nawet nei kryl sie jak wywala w tb decydujace pilki.... czub z kolega graja w singlu wiec moga sobie zostac na debla

e; kolejna glupota




nie wygraja bo nie chca... a swir w deblu jest dobry
Dla mnie głupotą świata jest granie po kursach @1,33 na takiego słabiaka Cecchinato i klauna Foga przeciwko komuś kto był tutaj w zeszłym roku w finale i na pewno chce się pokazać przed własną publicznością ???? Jak widać to, że komuś nie wyszedł mecz singlowy nie zawsze znaczy, że będzie tankował też w deblu, ale muszę przyznać, że często wychwytujesz podejrzane mecze i nie raz dzięki temu zarobiłem ????

Teraz próbuję Ramos @1,7 Bet365 jest lepszym zawodnikiem na mączce, Mannarino w końcu spuchnie.
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Rusek chyba przegrał z pogodą i odechciało mu się grać ???? Szkoda bo te 2-1 na początku 1 seta dawało nadzieję na to ze powalczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom