>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [17]

Status
Zamknięty.
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
a co takiego gral kei ? gael wywalal ile mogl i co mogl
to chyba siatkę oglądałeś, a na tenis okazyjnie przełączałeś... każdy widzi co chce widzieć... cała masa genialnych zagrań, do których nawet taki defensor nie nadążał... pewnie, miał załamanie, ale kto ich nie ma poza Novakiem? Dla mnie zabawne jest pisanie, że to Gal nie wykorzystał 5 meczowych, bo dla mnie również Kei te meczowe świetnie obronił, a to co robił przy siatce przy decydujących piłkach to poezja. Ale niech każdy widzi co chce ????
inna sprawa, że Monflis mi zaimponował wczoraj, fajnie się go oglądło i momentami ręce same do oklasków się składały.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
to chyba siatkę oglądałeś, a na tenis okazyjnie przełączałeś... każdy widzi co chce widzieć... cała masa genialnych zagrań, do których nawet taki defensor nie nadążał... pewnie, miał załamanie, ale kto ich nie ma poza Novakiem? Dla mnie zabawne jest pisanie, że to Gal nie wykorzystał 5 meczowych, bo dla mnie również Kei te meczowe świetnie obronił, a to co robił przy siatce przy decydujących piłkach to poezja. Ale niech każdy widzi co chce ????
pewnie masz racje, bez spiny ???? ja widzialem slabego gaela dzisiaj widze lichego kyrgiosa ale fakt nishikori w formie to jest robot.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
skosny 2-0 ? kyrgios mozna powiedziec ogrom bledow.
dokładnie, gra bezbłędnie na razie ???? jak robot ;)
e: bez jedynki Nick nie ma podjazdu dzisiaj do Japońca
heh, ale klops, zobaczymy na kogo lepiej to podziała
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Wiecej nie zagram na zwyciestwo w Australii
Eastern rezerwy, jak dalem ich win po 1,8, to mieli 20 strzalow, a przeciwnicy 2, wrabali 1-3 ???? komedia, na przeciwnikow kurs kosmos.
A mialem brac overa 1,5 po 1,6 i Azjana 2 po 1,8, to zwyciestwo..
over 3,5 zrobili w 2 polowie, cala australia
2-3! aha
RB Leipzig do ht 1,8 bet365 ✅

tak sobie patrze teraz i jakby na slepo grac overy ht w australii plasko, a po 1 golu szybko 1,5 ht to by byl ladny zarobek...
tm sie oplaca hurtowo grac przed meczami overy 2,5 ale trzeba bankroll miec solidny
south melboutne gol do ht, a kurs juz 2,75
po te 1,6-1,8 tam mozna ladowac i wszedzie plus, kozak opcja, szkoda ze przeoczone wszystko
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom